عصر خدماترونمایی از موسیقی سه زبانه چهل در اختتامیه جشنواره | عصر خدمات

رونمایی از موسیقی سه زبانه چهل در اختتامیه جشنواره

دبیر سومین جشنواره سراسری هنری دانشجویی ققنوس گفت: سیر صعودی ۳ هزار نفره در ارائه آثار در جشنواره سوم ققنوس را داشتیم.

به گزارش عصر خدمات، در اختتامیه سومین جشنواره سراسری هنری دانشجویی ققنوس، محمود یوسفی اظهار کرد: جشنواره ققنوس بزرگترین رویداد هنری در سطح دانشگاه‌های کشور است و یک فستیوال بزرگ است.

وی ادامه داد :اختتامیه از ۲۳ تا ۲۵ در مازنداران برگزار می‌شود. در دوره دوم ۱۴ هزار اثر از در ۵ بخش و ۱۴ رشته جمع آوری شد. در سومین جشنواره ققنوس ۳ هزار اثر به دبیرخانه ارسال شد و ۲ ماه این آثار بررسی شد و ۲۵۰ اثر به داوران تحویل و درنتیجه ۶۵ اثر برگزیده شدند که در اختتامیه معرفی میشوند. از ۱۸ استان برنده داریم. استان لرستان اول و البرز و فارس ایلام مشترکا سوم شدند.

یوسفی در ادامه افزود: فرآیند سه مرحله‌ای در جشنواره ققنوس درنظرگرفته شده است. دوره سوم جشنواره با رشد ارائه آثار رو به رو شد. سیر صعودی ۳ هزار نفره در جشنواره سوم ققنوس داشتیم.

وی گفت: حمایت‌ها از برگزیدگان مادی و معنوی است اگر آثار از شاخص‌هایی برخوردار باشند از حمایت مالی نیز برخودار می‌شوند. از لحاظ کیفی رشد چشمگیری در سومین جشنواره ققنوس شاهد بودیم.

وی درباره اقدامات در اختتامیه جشنواره گفت: شب شعر انقلاب به مناسبت چهلمین سالگرد انقلاب و موسیقی سه زبانه چهل در این اختتامیه درنظرگرفته شده است.

منبع: میزان

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین نسخه روزنامه

آخرین نسخه روزنامه
خودروکارعصر تشکلصنعت کار