عصر خدماتافتتاح فاز نخست پارکینگ طبقاتی میدان فرهنگ در سال آینده | عصر خدمات

افتتاح فاز نخست پارکینگ طبقاتی میدان فرهنگ در سال آینده

به گزارش عصر خدمات، سرپرست سازمان عمرانی مناطق شهرداری تهران در حاشیه بازدید میدانی از پروژه احداث پارکینگ طبقاتی میدان فرهنگ واقع در پهنه شرقی اراضی عباس آباد با بیان اینکه افزایش ایمنی گود پارکینگ اولویت اصلی در پیشبرد عملیات اجرایی این پروژه است، اظهارکرد: برنامه‌ریزی‌های لازم برای تکمیل فونداسیون و دیوار حائل به منظور ایمن‌سازی گود پارکینگ فرهنگ صورت گرفته و در حال حاضر بخشی از عملیات بتن‌ریزی در حال انجام است.

به گفته سرپرست سازمان عمرانی مناطق، پروژه احداث پارکینگ طبقاتی میدان فرهنگ مطابق با اسناد بالادستی و در همخوانی با طرح اصلی این میدان در شرق اراضی عباس آباد طراحی شده است و پیش بینی می شود فاز نخست پروژه که ظرفیت پذیرش ۷۰۰ دستگاه خودرو را دارا است، در صورت تامین به‌موقع منابع مالی تا زمستان سال ۱۳۹۸ در اختیار شهروندان قرار گیرد.

بنا به اعلام روابط عمومی معاونت فنی و عمرانی، وی در پایان اظهارکرد:  پروژه احداث پارکینگ طبقاتی میدان فرهنگ با ظرفیت پذیرش ۲۳۰۰ دستگاه خودرو، در زمینی به مساحت ۳۴ هزار متر مربع و زیربنای ۱۳۵ هزار مترمربع در حال اجرا است و پس از تکمیل و راه اندازی به یکی از بزرگترین پارکینگ‌های طبقاتی کشور تبدیل خواهد شد. این پروژه می‌تواند امکان مراجعه کم‌دردسر شهروندان به کتابخانه ملی، باغ موزه دفاع مقدس، فرهنگستان های علوم و مجموعه باغ کتاب را فراهم کند.

منبع: ایسنا

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین نسخه روزنامه

آخرین نسخه روزنامه
خودروکارعصر تشکلصنعت کار