عصر خدماتهیأت نظارت بر نمایندگان باید اتهامات مطرح شده در جلسه استیضاح ربیعی را مورد بررسی قرار دهند | عصر خدمات

نماینده مردم همدان در مجلس شورای اسلامی مطرح کرد:

هیأت نظارت بر نمایندگان باید اتهامات مطرح شده در جلسه استیضاح ربیعی را مورد بررسی قرار دهند

ماینده مردم همدان در مجلس شورای اسلامی گفت: هیأت نظارت بر نمایندگان باید اتهامات مطرح شده در جلسه استیضاح وزیر کار را بررسی و نتیجه‌‌ را به مردم اعلام کند.

به گزارش عصر خدمات، امیر خجسته نماینده مردم همدان در مجلس شورای اسلامی با اشاره به مسائل مطرح شده در برابر استیضاح وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در روز چهارشنبه هفته گذشته گفت: هیأت نظارت بر رفتار نمایندگان باید اتهامات مطرح شده در این جلسه را بررسی و نتیجه را به مردم اعلام کند.

وی افزود: باید در جریان سؤال و استیضاح و تعامل با قوای دیگر آبروی افراد حفظ  و مسائل اخلاقی نیز رعایت شود.

نماینده مردم همدان در مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: من در جریان نطقم در جریان استیضاح با وجود اینکه از یکسری پرنده‌ها اطلاع داشتم اما هیچ اشاره‌ای به این پرونده‌ها نداشتم چراکه معتقدم باید در این باره مراقبت کرد و معتقدم باید مطالبی مطرح شود که در شأن مجلس باشد.

خجسته خاطرنشان کرد: ما نباید هیچ‌گاه آبروی افراد را در معرض خطر قرار دهیم و نباید حرف‌هایی مطرح شود که تحریف‌‌کننده این مسائل باشد و هر دو طرف یعنی مجلس و دولت باید این مسائل را رعایت کنند چراکه برای هر دو طرف خوب نیست این مسائل مطرح شود.

وی در پیان گفت:  ما اینگونه رفتارها را نمی‌پذیریم و هیأت نظارت بر رفتار نمایندگان باید این موضوعات را پیگیری و آن را تعیین و تکلیف کنند.

 

منبع: فارس

انتهای پیام/

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین نسخه روزنامه

آخرین نسخه روزنامه
خودروکارعصر تشکلصنعت کار