عصر خدماتبزرگترین گردهمایی کشاورزی در چهل سالگی انقلاب | عصر خدمات

بزرگترین گردهمایی کشاورزی در چهل سالگی انقلاب

بزرگترین گردهمایی بخش کشاورزی برای ارائه دستاوردهای بخش کشاورزی با عنوان دومین‌ نمایشگاه بین المللی صنایع تبدیلی، تکمیلی، فناوری‌های پیشرفته غذایی و صادرات کشاورزی با حمایت وزارت جهاد کشاورزی و نهادهای مرتبط بخش خصوصی ۷ تا ۹ بهمن برگزار می‌شود.

به گزارش عصرخدمات، غلامرضا رضاییان مدیر اجرایی این نمایشگاه اظهار داشت: بخش کشاورزی موتور اصلی رشد و توسعه اقتصادی در کشورهای در حال توسعه است که بیشترین سهم را در اشتغالزایی، تولید، در آمد ناخالص ملی و صادرات دارد.

وی مهم‌ترین هدف برپایی این گروهمایی کشاورزی را ارائه دستاوردهای چهل سال فعالیت مدیران‌ جهادی عنوان کرد و افزود: استفاده از تجربیات مدیران جهادی در کنار دستاوردهای علمی برای بهبود وضعیت بخش کشاورزی و روند فراوری و تولید صنایع تبدیلی، کاهش ضایعات، استفاده از فناوری‌های نوین برای افزایش عملکرد در هکتار و ارتقای کیفیت محصولات و افزایش درآمد در بخش کشاورزی از جمله مواردی است که باید مدنظر قرار گیرد.

بر اساس این گزارش، در دومین نمایشگاه بین المللی صنایع تبدیلی، تکمیلی، فناوری های پیشرفته غذایی و صادرات کشاورزی قرار است تا آخرین دستاوردهای و توانمندی‌های کشاورزی ایران و مقایسه آن با نقطه آغازین انقلاب ارائه شود.

همچنین در این نمایشگاه فناوری‌های نوین کشاورزی، ماشین‌آلات، تجهیزات و ادوات کشاورزی، محصولات ارگانیک، هوشمندسازی حوزه کشاورزی، ایده‌های نوآورانه و فناورانه و محصولات نهاده‌های کشاورزی و دامی در معرض دید عموم به نمایش گذاشته می‌شود.

برگزاری چند کارگاه آموزشی و نشست‌های هم اندیشی با حضور استارت‌آپ‌ها، کارآفرینان، سرمایه‌گذاران و شرکت‌های دانش بنیان حوزه کشاورزی از دیگر برنامه‌های این نمایشگاه سه روزه است.

علاقمندان‌جهت کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند با شماره ۹_۲۲۸۹۳۰۰۸ دبیرخانه اجرایی نمایشگاه تماس حاصل نمایند.

منبع: ایلنا

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین نسخه روزنامه

آخرین نسخه روزنامه
خودروکارعصر تشکلصنعت کار