عصر خدماتپژوهشکده طب نظامی بزودی راه‌اندازی می‌شود | عصر خدمات

معاون تحقیقات و فناوری دانشگاه بقیه‌الله:

پژوهشکده طب نظامی بزودی راه‌اندازی می‌شود

معاون تحقیقات و فناوری دانشگاه بقیه‌الله گفت: به زودی دو پژوهشکده ژن و سلول و پژوهشکده طب نظامی را راه اندازی خواهیم کرد.

به گزارش عصرخدمات، علی شیری، معاون تحقیقات و فناوری دانشگاه بقیه‌الله در خصوص تحقیقات صورت گرفته در این دانشگاه گفت: سند انتظار فرماندهی محترم کل سپاه در حوزه پژوهش اهدافی از جمله دانشگاه هدفمند، با برنامه و پیرو در انجام ماموریت‌ ها است.

وی ادامه داد: توانمند سازی محقیقان موضوعات جدی و مهم دانشگاه ما است زیرا یکی از مهم‌ترین مسایل برای ما افزایش توانمندی نیروهایمان است. حدود یک صد نفر عضو هیات علمی در مقطع phd داریم و ما از دیدگاه آنها استفاده می‌کنیم.

شیری اضافه کرد: دانشگاه ما یک پژوهشگاه دارد که مصوب سپاه است. همچنین دو پژوهشکده ژن و سلول و پژوهشکده طب نظامی را در نظر داریم که به زودی راه اندازی خواهد شد.

معاون تحقیقات و فناوری دانشگاه بقیه الله بیان داشت: در دانشگاه ۱۳ نشریه داریم که بازنگری شده اند تا به روز شوند.

او در خصوص یکپارچه سازی کتابخانه دانشگاه بقیه الله گفت: کتابخانه دانشگاه نیز یکپارچه شده و الان کتابخانه مرکزی آماده بهره برداری است. همچنین ما آزمایشگاه خوبی داریم که در حال حاضر مورد استفاده دانشجویان است‌.

شیری درخصوص کمبود بودجه این دانشگاه توضیح داد: در زمینه بودجه به شدت در مضیقه هستیم و در این زمینه مشکل جدی داریم. همچنین محدودیت‌هایی هم در جذب دانشجو و حتی در هیات علمی داریم، ما جوانان توانمندی داریم که نمی‌توانیم آنها را جذب کنیم.

منبع: ایلنا

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین نسخه روزنامه

آخرین نسخه روزنامه
خودروکارعصر تشکلصنعت کار