عصر خدماتتکمیل پل روگذر تقاطع بلوار علامه عسگری با جاده قدیم قم، به زودی | عصر خدمات

تکمیل پل روگذر تقاطع بلوار علامه عسگری با جاده قدیم قم، به زودی

مدیرعامل سازمان مهندسی و عمران شهر تهران، از پیشرفت اقدامات تکمیلی پل روگذر تقاطع بلوار علامه عسگری با جاده قدیم قم خبر داد.

به گزارش عصرخدمات، مهندس احسان نوش آبادی با بیان آنکه اجرای اقدامات تکمیلی شامل پیاده رو سازی، نصب هندریل ها و نصب پایه های روشنایی پل روگذر تقاطع بلوار علامه عسگری با جاده قدیم قم طبق برنامه ادامه دارد، ابراز امیدواری کرد این پل جهتی تا نیمه بهمن ماه سال جاری آماده بهره برداری شود.

به گفته مدیرعامل سازمان مهندسی و عمران شهر تهران، گشایش ترافیکی پل روگذر تقاطع بلوار علامه عسگری با جاده قدیم قم، بسیاری از پیش نیازهای ترافیکی در رابطه با تکمیل سایر بخش های این تقاطع غیرهمسطح را فراهم خواهد ساخت.

بنا براعلام پایگاه خبری معاونت فنی و عمرانی شهرداری تهران، طرح احداث تقاطع غیرهمسطح بلوار علامه عسگری با جاده قدیم قم، علاوه بر یک پل روگذر جنوب به غرب، شامل یک زیرگذر رفت و برگشت(شرق به غرب و غرب به شرق) و ۲ دوربرگردان جنوب به جنوب و شمال به شمال است و بهره برداری از آن علاوه بر تسهیل ترافیک معابر برون شهری، باعث کاهش مشکلات ترافیکی شهروندان ساکن در محدوده باقرشهر خواهد شد. پیشرفت عملیات اجرایی فاز نخست این پروژه راهگشای ترافیکی از مرز ۸۲ درصد فراتر رفته است.

منبع: ایسنا

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین نسخه روزنامه

آخرین نسخه روزنامه
خودروکارعصر تشکلصنعت کار