عصر خدماتضرورت ایجاد طرح توانبخشی ملی کشور | عصر خدمات

ضرورت ایجاد طرح توانبخشی ملی کشور

رئیس بیست و دومین کنگره سالانه طب فیزیکی، توانبخشی و الکترودیاگنوز ایران از مطرح کردن بحث طرح توانبخشی ملی کشور در این کنگره خبر داد و گفت: تشکیل مراکز آکادمیک و آموزشی مجهز به سرویس جامع طب توانبخشی ضرورت دارد.

به گزارش عصرخدمات، سید منصور رایگانی در آستانه برگزاری بیست و دومین کنگره سالانه طب فیزیکی، توانبخشی و الکترودیاگنوز ایران، اظهار داشت: این کنگره ۵ تا ۷ دی ماه سال جاری در مرکز همایش‌های رازی با حضور اساتید و صاحبنظران برجسته و به همت انجمن طب فیزیکی و با همکاری گروه‌های آموزشی طب توانبخشی و رشته‌های وابسته برگزار می‌شود.

وی بیان داشت: تازه‌های حیطه طب فیزیکی و توانبخشی و پیشرفت‌های انجام شده طی یک سال گذشته همچنین تبادل اطلاعات علمی و تجارت تخصصی در این حوزه ازم حور‌های اصلی همایش است. درد‌ها و بیماری‌های اسکلتی- عضلانی، توانبخشی بیماران دچار مشکلات نورولوژیک و بیماری‌های قلبی و عروقی، درمان‌های مداخله‌ای درد با امکانات طب فیزیکی و توانبخشی، ماخله تحت هدایت با دارو و تازه‌های درمانی در بیماری‌هایی همچون آرتروز، همچنین روش‌ها و تکنیک‌های درمانی در افراد دچار اختلالات حرکتی، ناتوانی و معلولیت‌ها در این همایش مورد بحث و گفتگو قرار می‌گیرد.

منبع: میزان

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین نسخه روزنامه

آخرین نسخه روزنامه
خودروکارعصر تشکلصنعت کار