عصر خدماتبیست و ششمین مجمع انجمن اسلامی جامعه پزشکی ایران برگزار خواهد شد | عصر خدمات

بیست و ششمین مجمع انجمن اسلامی جامعه پزشکی ایران برگزار خواهد شد

بیست و ششمین مجمع انجمن اسلامی جامعه پزشکی ایران در سالن اجلاس سران با حضور اعضای انجمن و شخصیت‌های سیاسی و اجرایی و دبیران احزاب و تشکل‌های اصلاح طلب برگزار می شود.

به گزارش عصر خدمات، هادی عبداللهی عضو شورای مرکزی و دبیر بیست و ششمین مجمع انجمن اسلامی جامعه پزشکی ایران اظهار کرد: مجمع انجمن در تاریخ جمعه ۱۴ دی از ساعت ۸ صبح تا ۱۶ عصر در سالن اجلاس سران با حضور اعضای انجمن و شخصیت های سیاسی و اجرایی و دبیران احزاب و تشکل های اصلاح طلب برگزار می شود.

وی در تشریح برنامه های مجمع عمومی انجمن اسلامی پزشکان افزود:در برنامه افتتاحیه محمد رضا ظفرقندی دبیرکل انجمن گزارش سالیانه انجمن را ارائه خواهند داد، در ادامه یکی از شخصیت های سیاسی کشور سخنرانی خواهد کرد و سپس مراسم یادمان مرحوم سید تقی نوربخش عضو سابق شورای مرکزی انجمن و مدیرعامل فقید تامین اجتماعی کشور برگزار می‌شود.

عبداللهی افزود: در ادامه و پس از برنامه افتتاحیه، با حضور اعضاء انجمن با توجه به قانون جدید احزاب و ارایه اساسنامه اعلامی و الگو از طرف وزارت کشور به احزاب و تشکل ها ،‌اساسنامه انجمن بررسی و تصویب اساسنامه جدید توسط مجمع با حضور نماینده وزارت کشور و کمیسیون ماده ده احزاب ، صورت می‌گیرد . پس از آن نیزاز ساعت ۱۱ صبح پنل سیاسی اقتصادی با موضوع چشم انداز سیاسی و اقتصادی ایران تا ۱۴۰۰ با حضور سه تن از شخصیت ها و کارشناسان سیاسی و اقتصادی کشور برگزار می‌شود.

دبیر تشکیلات و عضو شورای مرکزی انجمن اسلامی جامعه پزشکی ایران در ادامه افزود: برنامه بعدازظهر مجمع با برگزاری پنل صنفی و تخصصی با حضور مسولین و کارشناسان ارشد بهداشت و درمان ادامه خواهد داشت که به همراه این پنل تریبون آزاد اعضاء انجمن و میهمانان برگزار خواهد شد.

وی گفت: در این پنل با توجه به وضعیت اقتصادی و دوره تحریم اقتصاد درمان در این دوره و تعرفه ها، موضوع دارو و تجهیزات و همچنین، طرح تحول سلامت مورد بحث و بررسی قرار می‌گیرد. در ضمن با توجه به نظرات و انتقادهایی که در این چندسال در مورد عملکرد حوزه سلامت وزارت بهداشت و درمان و سازمان های بیمه گر وجود داشت ،و با توجه به گذشت چند سال از اجرای طرح تحول سلامت شاید اعضاء بهتر بتوانند به نقد در این زمینه و عملکرد متولیان این حوزه بپردازند.

منبع: ایسنا

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین نسخه روزنامه

آخرین نسخه روزنامه
خودروکارعصر تشکلصنعت کار