عصر خدماتحفاری تونل آزادی _ استاد معین شروع شد | عصر خدمات

حفاری تونل آزادی _ استاد معین شروع شد

به گزارش عصر خدمات، در بازدید از حفاری تونل که با حضور معزی معاون فنی عمرانی شهرداری تهران به همراه علیخانی رئیس کمیسیون حمل و نقل شورای اسلامی شهر ، رسولی نایب رئیس کمیسیون برنامه و بودجه و خزانه دار شورای اسلامی شهر و حبیب زاده معاون نظارت شورای اسلامی شهر تهران و مفاخریان شهردار منطقه ۹ صورت گرفت، اعضای شورای اسلامی شهر تهران ضمن قدردانی از اقدامات و پیگیری های صورت گرفته که بر مبنای تعاملات مناسب حوزه های مرتبط صورت گرفته است، تاکید کردند: بهره برداری هر چه سریعتر این پروژه موجبات رضایتمندی شهروندان را فراهم خواهد کرد.
در ادامه معزی معاون فنی عمرانی شهرداری تهران خاطر نشان کرد: طبق برنامه ریزی های صورت گرفته این پروژه تا پایان شهریور ماه سال۹۸ به بهره برداری خواهد رسید.
همچنین مفاخریان شهردار منطقه۹ اظهار امیدواری کرد و افزود: با توجه به روند رو به رشد پروژه مذکور و حمایت های دلسوزانه اعضای شورای شهر و مدیران ارشد فنی عمرانی شهرداری، بتوان در موعد مقرر نسبت به تکمیل و افتتاح پروژه اقدام کرد.
بر اساس گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه۹، پروژه استادمعین_آزادی پس از دو و نیم سال وقفه با پیگیری های مستمر مجموعه شهری منطقه۹ و با تامین اعتبار و اجرا به صورت تونلی به پروژه های اولویت دار شهرداری تهران تبدیل شد و عملیات حفاری تونل آزادی_استاد معین شروع شده است.

منبع: ایسنا

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین نسخه روزنامه

آخرین نسخه روزنامه
خودروکارعصر تشکلصنعت کار