عصر خدماتتوزیع ۹۰ هزار حلقه تایر با نرخ دولتی بین رانندگان تاکسی در کشور | عصر خدمات

مدیرعامل اتحادیه تاکسیرانی خبر داد؛

توزیع ۹۰ هزار حلقه تایر با نرخ دولتی بین رانندگان تاکسی در کشور

مدیرعامل اتحادیه تاکسیرانی شهری کشور از توزیع ۹۰ هزار حلقه تایر به رانندگان تاکسی با نرخ مصوب دولتی خبر داد.

به گزارش عصر خدمات، مرتضی ضامنی مدیرعامل اتحادیه تاکسیرانی شهری کشور با بیان اینکه توزیع ۹۰ هزار حلقه لاستیک به رانندگان تاکسی در سراسر کشور با نرخ مصوب دولتی انجام شد، گفت: از این تعداد ۳۵هزار حلقه به رانندگان تاکسی در تهران و ۵۵هزار حلقه به رانندگان تاکسی در مابقی شهر‌ها توزیع شده است.

وی با بیان اینکه پیرو دستورات جمالی نژاد رئیس سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌های کشور، اتحادیه تاکسیرانی شهری کشور مکلف به انجام اقدامات حمایتی از راننده‌های پرتلاش تاکسی در سراسر کشور شده، اظهار کرد: با توجه به برنامه ریزی‌های به عمل آمده در مرحله نخست توزیع لاستیک با نرح دولتی در اولویت کاری ما قرار گرفت و این امر از ابتدای آبان ماه امسال اجرایی شده است و با جدیت پیگیر توزیع لاستیک بین راننده‌های تاکسی در سراسر کشور هستیم.

ضامنی افزود: رانندگان تاکسی در هر نقطه از کشور که نیاز به لاستیک دارند، باید موضوع را به شهرداری، سازمان تاکسیرانی یا مدیریت‌های حمل و نقل شهری اعلام کنند تا این نیاز جمع‌بندی شود و به اتحادیه تاکسیرانی شهری کشور منعکس شود تا اقدامات لازم برای توزیع لاستیک صورت پذیرد.

وی بیان کرد: هم اکنون شاهد اختلاف قیمت در محصولات خودرویی برای تاکسیرانان هستیم؛ بنابراین با برنامه ریزی‌های صورت گرفته تلاش کردیم محصولات و لوازم یدکی پرمصرف را از تولیدکننده با حذف واسطه‌ها به راننده‌های تاکسی ارائه کنیم.

ضامنی همچنین از برنامه ریزی‌های صورت گرفته برای توزیع سایر اقلام پرمصرف خودرو مانند روغن موتور و لنت ترمز طی روز‌های آتی خبر داد.

منبع:yjc

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین نسخه روزنامه

آخرین نسخه روزنامه
خودروکارعصر تشکلصنعت کار