عصر خدماتویزیت رایگان هموطنان در مناطق کم‌برخوردار | عصر خدمات

ویزیت رایگان هموطنان در مناطق کم‌برخوردار

معاون داوطلبان جمعیت هلال احمر خراسان جنوبی اعلام کرد: ۱۴۵ نفر در مناطق کم برخوردار شهرستان‌های نهبندان، قاین و سربیشه از خدمات درمانی بهره مند شدند.

به گزارش عصر خدمات، از روابط عمومی جمعیت هلال احمر خراسان جنوبی، احمد بخشی گفت: کاروان سلامت هلال احمر همزمان با هفته کاهش بلایای طبیعی به روستاهای مرزی و محرم «نهبندان، قاینات و سربیشه» اعزام شد.

وی افزود: ارائه خدمات پزشکی و مشاوره رایگان به منظور حفاظت از سلامت انسان ها و کاهش آلام و رنج های بشری از جمله اهداف اعزام این کاروان ها بوده است و کاروان سلامت هلال احمر متشکل از یک پزشک، ۲ پرستار، چهار داوطلب و ۲ تن از پرسنل هلال احمر نهبندان در روستاهای مرزی استخرک و کلاته حبیب به ویزیت ۴۰ تن پرداختند.

وی همچنین از ویزیت رایگان ۳۵ تن از بیماران روستای محروم گردتیغ قاینات که از نعمت خانه بهداشت محروم هستند، خبر داد و گفت: توزیع داروی رایگان در میان بیماران از دیگر اقدامات این کاروان سلامت بوده است.

بخشی با اشاره به اینکه از ابتدای امسال دو کاروان سلامت با اعتبار ۲۵ میلیون ریال به مناطق محروم قاینات اعزام شده اند، خاطرنشان کرد: اعزام کاروان های دیگر به روستاهای محروم تا پایان سال ادامه دارد.

وی همچنین به حضور کاروان سلامت در روستای سولابست بخش درح شهرستان سربیشه اشاره کرد و گفت: در این برنامه ۷۰ تن از هموطنان در این روستا ویزیت رایگان شده و داروی مورد نیاز خود را دریافت کردند.

منبع: ایلنا

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین نسخه روزنامه

آخرین نسخه روزنامه
خودروکارعصر تشکلصنعت کار