عصر خدماتساخت سرویس بهداشتی در کنار ایستگاه‌های مترو | عصر خدمات

ساخت سرویس بهداشتی در کنار ایستگاه‌های مترو

مدیرعامل شرکت متروی تهران و حومه از ساخت سرویس بهداشتی در کنار برخی از ایستگاه‌های مترو خبر داد و گفت: در جاهایی که امکان ساخت داشته باشیم این امر رخ می‌ دهد.

به گزارش عصر خدمات، سامانه «فارس من» با هدف پیگیری مستقیم مسائل و مشکلات مردم راه‌اندازی شده است و در سریع‌ترین زمان به پیگیری موارد اعلامی می‌پردازد.

شهروندان در “فارس من” خواستار” احداث سرویس بهداشتی در ایستگاههای متروی تهران شدند.”

هموطنان عنوان کردند«چرا ایستگاههای مترو فاقد سرویس بهداشتی است؟ ضمنا تنها سرویس بهداشتی ایستگاه کهریزک چند ماه است خراب بوده و تعطیل شده است.»

علی امام مدیرعامل شرکت متروی تهران و حومه در این باره به خبرنگار فارس، گفت: در طراحی‌های مترو ساخت سرویس بهداشتی دیده نشده است.

وی با بیان اینکه در ایستگاه‌های مترویی که مورد بهره‌برداری قرار گرفته احداث سرویس بهداشتی کار دشواری است، گفت: اما در برخی از ایستگاه‌ها می‌توان در ورودی مترو و یا در کنار ایستگاه سرویس بهداشتی ساخت.

به گفته امام، با کمک شهرداری‌های مناطق می‌توانیم این اقدام را انجام دهیم البته در برخی از نقاط امکانپذیر نیست به خاطر اینکه مسائل فنی به ما اجازه احداث چاه فاضلاب را نمی‌دهد اما در جاهایی که امکانپذیر باشد در حال جانمایی هستیم.

منبع: فارس

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین نسخه روزنامه

آخرین نسخه روزنامه
خودروکارعصر تشکلصنعت کار