عصر خدماتدرخواست شهرداری از شهروندان برای شرکت در نظرسنجی طرح‌های ترافیک و زوج یا فرد تهران/ اهدای جایزه به ۱۵ نفر | عصر خدمات

درخواست شهرداری از شهروندان برای شرکت در نظرسنجی طرح‌های ترافیک و زوج یا فرد تهران/ اهدای جایزه به ۱۵ نفر

معاونت حمل و نقل و ترافیک با همکاری سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری تهران درباره اجرای طرح‌های ترافیک و زوج یا فرد از شهروندان نظرسنجی می‌کند.

به گزارش عصر خدمات، این نظرسنجی برای ارزیابی طرح ترافیک و طرح زوج یا فرد و تغییرات احتمالی آن‌ها در آینده نزدیک، تهیه و تنظیم شده است و شهروندانی که در محدوده‌های طرح ترافیک و زوج یا فرد با خودروی شخصی یا سازمانی تردد می‌کنند می‌توانند با شرکت در این نظرسنجی در «سامانه تهران من» به نشانی my.tehran.ir نظرات خود را برای انجام پژوهش و کمک به تصمیم‌گیری بهتر در حوزه ترافیکی در اختیار مدیریت شهری قرار دهند.

شرکت در این نظرسنجی نیازمند داشتن حساب شهروندی در سامانه تهران من است، از این رو شهروندانی که تاکنون در این سامانه برای خود حساب شهروندی ایجاد نکرده‌اند باید نسبت به ایجاد آن اقدام کنند.

شهروندان شرکت کننده در این نظرسنجی، شانس برنده شدن جایزه نقدی دو میلیون ریالی را که به صورت قرعه به ۱۵ نفر داده می‌شود، خواهند داشت.

 

منبع: میزان

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین نسخه روزنامه

آخرین نسخه روزنامه
خودروکارعصر تشکلصنعت کار