عصر خدماتشروع مجدد فرایند تکمیل ایستگاه‌های خط 4 مترو در غرب پایتخت | عصر خدمات

شروع مجدد فرایند تکمیل ایستگاه‌های خط ۴ مترو در غرب پایتخت

تکمیل و بهره برداری از محل ایستگاه های خط 4مترو در منطقه 5 پایتخت، موجب تسهیل تردد مسافران و توسعه حمل و نقل ریلی غرب تهران می شود.

به گزارش عصر خدمات، خسروآبادی شهردار منطقه به منظور بررسی و حل مشکلات برای ادامه فعالیت پروژه تکمیل ایستگاه های خط ۴  مترو ضمن بازدید از محدوده با امام مدیر عامل شرکت مترو به گفتگو نشست.

خسروآبادی که از همکاری لازم در طول اجرای عملیات و تعامل گسترده با شرکت متروی تهران خبر داد،  در دیدار با امام مدیر عامل متروی تهران به رفع مشکلات مجری طرح و تمدید مجوز های مربوطه برای ادامه فعالیت عوامل اجرایی اشاره کرد و بر پی گیری مشکلات خط ۴ مترو، بعد از ۲ سال وقفه تاکید کرد.

وی دراین بازدید گفت : به منظور حل موانع احتمالی پیش رو و ایجاد زمینه های مناسب برای احداث ایستگاه ها و هواکش های میان تونلی، نصب المان های شهری مناسب برای اطلاع رسانی به شهروندان در اولویت است.

شهردار منطقه افزود : با شروع مجدد فعالیت ها به منظور تکمیل ایستگاه های غربی خط ۴ مترو در منطقه ۵ (خیابان پروانه، آیت الله کاشانی و چهارباغ) و تسریع بهره برداری، تسهیل تردد مسافران غرب پایتخت به میزان قابل توجهی فراهم می شود.

خط ۴ مترو از ایستگاه ارم سبز واقع در بلوار فردوس در (غرب تهران) شروع و تا ایستگاه شهید کلاهدوز در انتهای خیابان پیروزی ( شرق تهران)  به پایان می رسد.

 

منبع: فارس

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین نسخه روزنامه

آخرین نسخه روزنامه
خودروکارعصر تشکلصنعت کار