عصر خدماتارائه سرویس ADSL با تخفیف ویژه به رایتلی‌ها | عصر خدمات

ارائه سرویس ADSL با تخفیف ویژه به رایتلی‌ها

شرکت انتقال داده‌های رهام داتک از شرکت‌های زیر مجموعه‌های هلدینگ رایتل، سرویس ADSL با تخفیف ویژه به مشترکین رایتل ارائه می‌دهد.

به گزارش عصر خدمات، این همراه هوشمند مشترکین تلفن همراه کشور در راستای ارائه خدمات مطلوب و به صرفه، سرویس اینترنت پرسرعت ADSL را با تخفیف ویژه برای مشترکین خود در نظر گرفته است.

به همین منظور، شرکت انتقال داده‌های رهام داتک به عنوان اپراتور ارتباطات ثابت و از شرکت‌های زیر مجموعه‌های هلدینگ رایتل، طرح ارائه سرویس اینترنت پرسرعت ADSL با تخفیف ویژه به مشترکین دارای سیم‌کارت فعال رایتل در نظر گرفته است.

با توجه به محدودیت‌های ظرفیت ارائه سرویس، این طرح در مرحله اول صرفاً به مشترکین شهر تهران (در مراکز مخابراتی دارای ظرفیت) ارائه می‌شود.

همچنین در مرحله دوم، به مشترکین شهرهای کرج و شیراز و در مرحله سوم برای سایر شهرهای استان فارس و استان مازندران سرویس ADSL ارائه می‌شود.

سرویس های ارائه شده به شرح زیر است:

نام سرویس

مدت زمان (ماه)

حجم ارائه شده (گیگابایت)

قیمت عادی

(ریال)

قیمت مشترکین رایتل (ریال)

سرویس۱

۱۲

۹۶

۱,۵۰۰,۰۰۰

۸۴۰,۰۰۰

سرویس۲

۱۲

۱۲۰

۳,۰۰۰,۰۰۰

۱,۵۰۰,۰۰۰

سرویس۳

۱۲

۱۸۰

۴,۸۰۰,۰۰۰

۳,۳۶۰,۰۰۰

سرویس۴

۱۲

۲۴۰

۶,۰۰۰,۰۰۰

۴,۸۰۰,۰۰۰

سرویس۵

۳

۱۵

۳۷۵,۰۰۰

۲۴۵,۰۰۰

لازم به ذکر است، مشترکین قبلی سرویس‌های اینترنت داتک نیز در صورت استفاده از سیم‌کارت رایتل، از تخفیف ۲۰ درصدی برخوردار خواهند شد.

برای ثبت نام و کسب اطلاعات تکمیلی با مرکز ارتباط با مشتریان داتک با شماره ۸۱۶۸۱ تماس حاصل فرمایید.

همچنین برای کسب اطلاعات بیشتر علاوه بر مراجعه به سایت رایتل به نشانی www.rightel.ir ، با مرکز خدمات مشتریان رایتل به شماره ۲۰۰ از خطوط رایتلی و ۰۹۲۰۲۰۰۰۰۰۰ از سایر خطوط تماس حاصل فرمایید.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین نسخه روزنامه

آخرین نسخه روزنامه
خودروکارعصر تشکلصنعت کار