عصر خدماتآگهی استخدام بانک ملت | عصر خدمات

آگهی استخدام بانک ملت

ثبت نام اینترنتی متقاضیان آزمون استخدامی بانک ملت در سال ۱۳۹۷، از روز شنبه مورخ ۹۷/۱۰/۲۹ آغاز شد.

به گزارش خبرنگار عصر خدمات، بانک ملت با استعانت از درگاه خداوند متعال و با راهبرد مشتری مداری، به منظور ارائه خدمات بهینه مالی و بانکی به مشتریان و تکمیل نیروی انسانی خود در رده های شغلی بانکدار، متصدی امور اداری(حقوقی و IT ) و متصدی حفاظت، مطابق با ضوابط و آئین نامه استخدامی بانک، از بین متقاضیان واجد شرایط در مقاطع تحصیلی کارشناسی (جهت رده شغلی بانکدار) ، کارشناسی و کارشناسی ارشد (جهت رده شغلی متصدی امور اداری) و دیپلم (جهت رده شغلی متصدی حفاظت)، بومی و ساکن یکی از شهرهای مندرج در جداول ذیل با رابطه استخدامی قراردادی موقت قانون کار، به تعداد محدود دعوت به همکاری می نماید.

منابع آزمون رده های شغلی:

۱- متصدی حفاظت (دیپلم): هوش و استعداد تحصیلی، زبان انگلیسی، ادبیات فارسی، معارف اسلامی، ریاضی و آشنایی با مباحث بانکی.
۲- بانکدار (لیسانس و فوق لیسانس): هوش و استعداد، زبان انگلیسی عمومی، دانش علوم بانکی، بازارهای مالی و سرمایه، ریاضیات و آمار، مباحث بازاریابی.
۳- متصدی امور اداری (حقوق): هوش و استعداد، زبان انگلیسی عمومی، دانش علوم بانکی، حقوق مدنی، آیین دادرسی مدنی، حقوق تجارت، آیین دادرسی کیفری.
۴- متصدی امور اداری (حوزه فناوری و اطلاعات): هوش مصنوعی، پایگاه داده، مهندسی نرم افزار، سیستم عامل، امنیت داده، شبکه و معماری کامپیوتر، زبان انگلیسی عمومی.

ثبت نام کاملاً الکترونیکی بوده و فقط از طریق سایت بانک ملت انجام می شود.

برای آگاهی از شرایط استخدام و ثبت نام در آزمون، از روز شنبه مورخ ۹۷/۱۰/۲۹ به وب سایت بانک ملت به نشانی www.bankmellat.ir مراجعه نمایید.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین نسخه روزنامه

آخرین نسخه روزنامه
خودروکارعصر تشکلصنعت کار