عصر خدماتآگهی استخدام بانک ملت | عصر خدمات

آگهی استخدام بانک ملت

ثبت نام اینترنتی متقاضیان آزمون استخدامی بانک ملت در سال ۱۳۹۷، از روز شنبه مورخ ۹۷/۱۰/۲۹ آغاز شد.

به گزارش خبرنگار عصر خدمات، بانک ملت با استعانت از درگاه خداوند متعال و با راهبرد مشتري مداري، به منظور ارائه خدمات بهينه مالي و بانکي به مشتريان و تکميل نيروي انساني خود در رده هاي شغلي بانکدار، متصدي امور اداري(حقوقی و IT ) و متصدي حفاظت، مطابق با ضوابط و آئين نامه استخدامي بانک، از بين متقاضيان واجد شرايط در مقاطع تحصيلي کارشناسي (جهت رده شغلي بانکدار) ، کارشناسی و کارشناسي ارشد (جهت رده شغلي متصدي امور اداري) و ديپلم (جهت رده شغلي متصدی حفاظت)، بومي و ساکن يکي از شهرهاي مندرج در جداول ذيل با رابطه استخدامي قراردادي موقت قانون کار، به تعداد محدود دعوت به همکاري مي نمايد.

منابع آزمون رده های شغلی:

۱- متصدی حفاظت (دیپلم): هوش و استعداد تحصیلی، زبان انگلیسی، ادبیات فارسی، معارف اسلامی، ریاضی و آشنایی با مباحث بانکی.
۲- بانکدار (لیسانس و فوق لیسانس): هوش و استعداد، زبان انگلیسی عمومی، دانش علوم بانکی، بازارهای مالی و سرمایه، ریاضیات و آمار، مباحث بازاریابی.
۳- متصدی امور اداری (حقوق): هوش و استعداد، زبان انگلیسی عمومی، دانش علوم بانکی، حقوق مدنی، آیین دادرسی مدنی، حقوق تجارت، آیین دادرسی کیفری.
۴- متصدی امور اداری (حوزه فناوری و اطلاعات): هوش مصنوعی، پایگاه داده، مهندسی نرم افزار، سیستم عامل، امنیت داده، شبکه و معماری کامپیوتر، زبان انگلیسی عمومی.

ثبت نام کاملاً الکترونیکی بوده و فقط از طریق سایت بانک ملت انجام می شود.

برای آگاهی از شرایط استخدام و ثبت نام در آزمون، از روز شنبه مورخ ۹۷/۱۰/۲۹ به وب سایت بانک ملت به نشانی www.bankmellat.ir مراجعه نمایید.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین نسخه روزنامه

آخرین نسخه روزنامه
خودروکارعصر تشکلصنعت کار