عصر خدماتضرورت ورود همه‌جانبه دستگاه‌های خدمات‌رسان به مسکن مهر | عصر خدمات

ضرورت ورود همه‌جانبه دستگاه‌های خدمات‌رسان به مسکن مهر

مدیرعامل شرکت عمران پردیس با اشاره به برنامه‌ریزی منسجم برای تکمیل واحدهای مسکن مهر، گفت: از دستگاه‌های خدمات‌رسان می‌خواهیم که با قدرت وارد شده تا بتوانیم این واحدها را با امکانات به متقاضیان تحویل دهیم.

به گزارش عصر خدمات، مهدی هدایت با بیان این‌که وزارت راه و شهرسازی در دوره جدید اراده محکم برای تکمیل پروژه‌های مسکن مهر کشور و به خصوص پردیس را دارد، اظهار کرد:‌ بر این اساس برنامه‌ریزی منسجمی برای تکمیل و تحویل واحدهای باقیمانده مسکن مهر و تحویل آنها با تمام امکانات صورت گرفته است.

وی با یادآوری این‌که مسکن مهر پردیس با مشکلات و موانع متعددی روبرو بود، افزود: در گام اول مشکل چندین ساله معارض ۱۳۰۰ واحد مسکن مهر با حمایت دستگاه قضایی برطرف و بلافاصله به متقاضیان واگذار شد.

وی با تاکید بر این‌که برنامه درستی برای تکمیل واحدهای مسکن مهر پردیس تدوین شده است، تصریح کرد: تیم مدیریتی شرکت عمران بر تکمیل هر چه سریع‌تر واحدهای مسکن مهر تمرکز کرده‌اند، در این بین باید دستگاه‌های خدمات‌رسان نیز برای تکمیل فعالیت‌های شرکت عمران با قدرت وارد شده تا بتوانیم واحدها را به متقاضیان تحویل دهیم.

مدیرعامل شرکت عمران پردیس با اشاره به افزایش سرسام آور هزینه اجاره‌بها، گفت: با توجه به شرایط اقتصادی کشور و جلوگیری از تحمیل هزینه‌ها بالا به متقاضیان مسکن مهر از دستگاه‌های خدمات‌رسان می‌خواهیم تامین انشعابات واحدهای این طرح را با سرعت بیشتری تامین کنند.

هدایت یادآور شد: با توجه به برنامه ریزی های مدون در جهت تکمیل و تحویل پروژه ها تاپایا ن سال ۹۸ ، نیازمند حضور قدرتمند سازمان های انشعاب رسان در پروژه ها هستیم.

منبع: تسنیم

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین نسخه روزنامه

آخرین نسخه روزنامه
خودروکارعصر تشکلصنعت کار