عصر خدماتبرگزاری نمایشگاه بهاره فقط در ۲۰ نقطه از استان تهران /آغاز افزایش واردات گوشت قرمز از هفته آینده | عصر خدمات

برگزاری نمایشگاه بهاره فقط در ۲۰ نقطه از استان تهران /آغاز افزایش واردات گوشت قرمز از هفته آینده

معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری تهران گفت: هیچ دستگاهی اعم از شهرداری، لشکری و کشوری نباید جز، طبق مصوبه شورای تامین استان (۵ نمایشگاه در شهر تهران و ۱۵ نمایشگاه در شهرستان‌های استان) اقدام به برگزاری نمایشگاه کند که در غیر این صورت برخورد می‌کنیم.

به گزارش عصر خدمات، محمد امامی امین با اشاره به برگزاری نمایشگاه‌های بهاره در استان تهران اظهار داشت: در مورد نمایشگاه‌های پایان سال یعنی نمایشگاه‌های بهاره جهت شب عید مصوب شده که ۲۰ نمایشگاه، ۵ نمایشگاه در شهر تهران و ۱۵ نمایشگاه در شهرستان‌ها بر پا شود.

وی بیان کرد: غیر از این تعداد هیچ دستگاهی اعم از شهرداری، لشکری و کشوری نباید اقدام به برگزاری نمایشگاه کند که در غیر این صورت برخورد می‌کنیم چرا که مصوبه شورای تأمین است.

معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری تهران در مورد تأمین گوشت قرمز افزود: در مورد تأمین گوشت قرمز از هفته آینده افزایش واردات داریم و نیاز بازار را تنظیم می‌کنیم.

امامی امین عنوان کرد: در مورد میوه شب عید ۳۵۰۰ تن سیب و ۴۵۰۰ تن پرتغال تأمین و صورت شده و هفته آینده نیز از سردخانه‌ها بازدید می‌کنیم.

وی با بیان اینکه وضعیت کالا‌های اساسی خوب است و تأمین شده خاطرنشان کرد: در زمینه تأمین مرغ، حدود ۱۲۵ میلیون قطعه جوجه‌ریزی انجام شده و نیاز شب عید تأمین می‌شود.

منبع: میزان

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین نسخه روزنامه

آخرین نسخه روزنامه
خودروکارعصر تشکلصنعت کار