عصر خدماتآغاز ثبت نام «مسابقه ملی توانمند» ویژه دانش‌آموزان از 15 بهمن | عصر خدمات

آغاز ثبت نام «مسابقه ملی توانمند» ویژه دانش‌آموزان از ۱۵ بهمن

سومین دوره «مسابقه ملی توانمند» در بهمن و اسفند ماه سال جاری در چهار محور دانش عمومی در حوزه فناوری نانو، نانوالیاف، آبگریزی و دارورسانی برگزار خواهد شد.

به گزارش عصر خدمات، «سومین مسابقه ملی توانمند»، با هدف ایجاد انگیزه در دانش‌آموزان برای آشنایی و یادگیری مهارت‌های نانو با حمایت ستاد ویژه توسعه فناوری نانو معاونت علمی فناوری ریاست جمهوری در سال جاری در دو مرحله برگزار خواهد شد. ثبت‌نام مسابقه از ۱۵ بهمن‌ماه لغایت ۲۲ بهمن‌ماه سال جاری از طریق سایت باشگاه نانو به آدرس https://nanoclub.ir انجام می‌شود.

مرحله اول مسابقه در قالب یک آزمون آنلاین که در تاریخ ۲۵ بهمن ۹۷ در سایت باشگاه نانو آغاز و تا ۲۲ بهمن ادامه خواهد داشت، پذیرفته‌شدگان در آزمون، به مرحله عملی مسابقه که در تاریخ ۲۳ و ۲۴ اسفندماه سال جاری در تهران برگزار خواهد شد، راه‌یافته و در چهار محور دانش عمومی در حوزه علوم و فناوری نانو، نانو الیاف، آب‌گریزی و دارورسانی با یکدیگر به رقابت خواهند پرداخت.

به گزارش مرکز امور هماهنگی، ارتباطات و حوزه وزارتی آموزش‌وپرورش، لازم به ذکر است؛ سه تیم برگزیده، برای برگزاری مسابقه تلویزیونی به شبکه امید معرفی خواهند شد.

منبع: ایسنا

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین نسخه روزنامه

آخرین نسخه روزنامه
خودروکارعصر تشکلصنعت کار