عصر خدماتمهلت ثبت‌نام کاندیداهای ریاست نظام پزشکی تا ۲۰ بهمن‌ماه | عصر خدمات

مهلت ثبت‌نام کاندیداهای ریاست نظام پزشکی تا ۲۰ بهمن‌ماه

عضو هیات رییسه مجمع عمومی سازمان نظام پزشکی کشور جزییات انتخاب رییس کل سازمان نظام پزشکی را تشریح کرد.

به گزارش عصر خدمات، منصور جعفری‌ نمین، درباره جزئیات انتخاب رئیس‌کل سازمان نظام پزشکی کشور، گفت: انتخاب رئیس‌کل سازمان نظام پزشکی از سوی اعضای مجمع عمومی سازمان نظام پزشکی در روز ۲۶ بهمن ماه انجام خواهد شد.

وی با بیان اینکه تاکنون کسی به صورت کتبی درخواست کاندیداتوری‌اش را ارائه نداده است، افزود: البته شنیده‌ها و صحبت‌هایی که به صورت ضمنی مطرح شده، حاکی از این است که سه‌نفر از همکاران یعنی آقایان دکتر ظفرقندی، دکتر عزیزی و دکتر قشلاقی کاندید می‌شوند. باید توجه کرد که ثبت‌نام کاندیداها از شنبه آغاز شده و تا ۲۰ بهمن ماه ادامه دارد. از ۲۰ بهمن ماه هم مهلت تبلیغات کاندیداها آغاز می‌شود.

جعفری نمین ادامه داد: همکارانی که تمایل به کاندیداتوری برای تصدی سمت رئیس‌کل سازمان نظام پزشکی را دارند باید تا ۲۰ بهمن ماه درخواست‌شان را به صورت کتبی به دبیرخانه مجمع عمومی تحویل دهند. در ۲۶ بهمن ماه هم اعضای مجمع عمومی که حدود ۲۵۹ نفر هستند، رئیس کل را انتخاب می‌کنند.

وی خطاب به اعضای مجمع عمومی سازمان نظام پزشکی، گفت: از کلیه همکاران عضو مجمع در سراسر کشور درخواست می‌کنیم که با شرکت در این جلسه، رئیس‌کل سازمان نظام پزشکی را تعیین کنند. زیرا اگر رئیس کل با رأی بالا انتخاب شود، قدرتش هم بیشتر خواهد بود.

منبع: ایسنا

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین نسخه روزنامه

آخرین نسخه روزنامه
خودروکارعصر تشکلصنعت کار