عصر خدماتآغاز طرح «لبخند مهربانی عیدانه» بهزیستی/توزیع بسته‌های غذایی جمع‌آوری شده بین نیازمندان | عصر خدمات

آغاز طرح «لبخند مهربانی عیدانه» بهزیستی/توزیع بسته‌های غذایی جمع‌آوری شده بین نیازمندان

رئیس سازمان بهزیستی از آغاز طرح لبخند مهربانی عیدانه از ۲۷ بهمن تا 27 اسفند ماه در سراسر کشور خبر داد و گفت: مبالغ جمع آوری شده از سوی خیرین به شکل نقدی و غیرنقدی و در قالب بسته‌های غذایی بین نیازمندان سراسر کشور توزیع خواهد شد.

به گزارش عصر خدمات، وحید قبادی دانا با بیان اینکه در ابتدای مهرماه سال جاری، ۹۵ میلیارد ریال کمک برای شروع سال تحصیلی جمع‌آوری شده است، گفت: از محل کمک‌های جمع‌آوری شده برای ۹۰ هزار دانش‌آموز نوشت افزار تهیه شده است.

وی با بیان اینکه در طرح لبخند مهربانی زمستانه نیز ۶۴ میلیارد ریال به شکل کمک‌های نقدی، غیرنقدی، مردمی و ستادی جمع‌آوری شده است، اظهار کرد: از محل کمک‌های جمع‌آوری شده برای ۶۰ هزار کودک لباس گرم زمستانی تهیه شد.

رئیس سازمان بهزیستی از آغاز طرح لبخند مهربانی عیدانه از ۲۷ بهمن تا بیست و هفتم اسفند ماه در سراسر کشور خبر داد و گفت: مبالغ جمع آوری شده از سوی خیرین به شکل نقدی و غیرنقدی جمع‌آوری و در قالب بسته‌های غذایی بین نیازمندان سراسر کشور توزیع خواهد شد.

قبادی دانا با بیان اینکه این بسته غذایی شامل حبوبات، تن ماهی، چای، روغن، ماکارونی، شیرینی و … است، تصریح کرد: شهروندان با مشارکت در این طرح مسئولیت اجتماعی شأن را انجام می‌دهند. همچنین با پیشرفت‌های حوزه آی تی در پی آن هستیم تا اگر فردی قصد دارد به شخص خاصی یا منطقه‌ای خاص کمک کند بتواند فرد مورد نظر را غیر مستقیم شناسایی کرده و مبلغ مذکور، روی کارت بانکی فرد قرار بگیرد. همچنین در پی آن هستیم تا از عزیزان خارج از کشور که دلشان برای ایرانیان می‌تپد بتوانند در این طرح مشارکت داشته باشند.

منبع: ایسنا
انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین نسخه روزنامه

آخرین نسخه روزنامه
خودروکارعصر تشکلصنعت کار