عصر خدماتبرپایی نمایشگاه دستاوردهای مدارس غیردولتی از ۵ اسفند | عصر خدمات

برپایی نمایشگاه دستاوردهای مدارس غیردولتی از ۵ اسفند

رئیس اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش شهر تهران از برگزاری نمایشگاه دستاوردهای مدارس غیر دولتی از پنجم تا هشتم اسفندماه خبر داد و گفت: تبادل تجریبات در حوزه آموزش‌های نوین در این نمایشگاه مورد توجه قرار می‌گیرد.

به گزارش عصر خدمات، مسعود ثقفی، به اعلام جزئیات برگزاری نمایشگاه دستاوردهای مدارس و مراکز غیر دولتی شهر تهران پرداخت و اظهار کرد: پیرو اطلاع‌رسانی‌های قبلی، نمایشگاه‌ دستاوردهای مدارس غیر دولتی و صنایع آموزشی از روز یکشنبه پنجم اسفندماه شروع و تا هشتم اسفند ماه در مصلی امام خمینی(ره) ادامه خواهد داشت.

وی افزود: این مراسم با همکاری سازمان مدارس غیر دولتی، شورای هماهنگی مؤسسان شهر تهران و اداره کل آموزش و پرورش تهران برگزار خواهد شد.

رئیس اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش شهر تهران با بیان اینکه دانش‌آموزان تمام مقاطع تحصیلی به استثنای دانش‌آموزان دوره اول ابتدایی امکان شرکت در این نمایشگاه را دارند اظهار کرد: همچنین از مؤسسان مدارس غیر دولتی و معاونان آموزشی دعوت می کنیم تا با حضور در نمایشگاه از ظرفیت‌های مدارس غیر دولتی بازدید کنند تا رویکرد پژوهش محوری و مهارت آموزی که در این نمایشگاه مورد توجه است تقویت شود.

ثقفی ادامه داد: این نمایشگاه به توسعه کمی و کیفی مدارس دولتی و نشان دادن دستاوردهای این مدارس کمک می‌کند. ایده‌های نوین آموزشی تبادل تجربیات مدیران و مؤسسان برای مدرسه‌داری و ارزیابی فعالیت‌ها از جمله اهداف این نمایشگاه به شمار می‌رود.

وی با بیان اینکه توجه به تولید محصولات جدید آموزشی، رعایت سیاست‌های جدید آموزش و پرورش همچون توجه به مهارت محوری، بهره‌گیری از فناوری‌های نوین آموزشی و مشارکت در امور از دیگر اهدافی است که برای برگزاری این نمایشگاه مورد توجه بوده است عنوان کرد: اولویت اصلی این نمایشگاه نشان دادن دستاوردهای مدارس غیر دولتی است که بخشی از این فعالیت‌ها می‌تواند به دستاوردهای دانش آموزی اختصاص یابد.

منبع: ایسنا

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین نسخه روزنامه

آخرین نسخه روزنامه
خودروکارعصر تشکلصنعت کار