عصر خدماتنصب دوربین پلیس در نقاط جرم‌خیز محلات/ راه اندازی "کلانتری مجازی" | عصر خدمات

نصب دوربین پلیس در نقاط جرم‌خیز محلات/ راه اندازی “کلانتری مجازی”

رئیس پلیس پیشگیری ناجا گفت: آموزش پلیس حرفه ای و کارآمد هدف اصلی ما در برنامه های راهبردی ناجاست.

به گزارش عصر خدمات، سردار محمدشرفی با اشاره به اقدامات صورت گرفته در ناجا، اظهار کرد: با توجه به اینکه مردم به دنبال پلیس حرفه ای هستند در خصوص بهینه سازی منابع انسانی در پلیس اقدامات خوبی صورت داده ایم که این اقدامات رضایتمندی ۸۵ درصدی مردم از عملکرد پلیس را در پی داشته است .

وی با بیان اینکه در مدیریت تعالی رفتار بیش از ۱۹هزار پلیس را آموزش داده ایم، افزود: راه اندازی واحد های سیار پلیس قدمی مهم در جلب رضایتمندی مردم می باشد.

رئیس پلیس پیشگیری ناجا ادامه داد: این واحدهای گشت سیار با امکانات و تجهیزات که در آنان لحاظ شده، می توانند مدت زمان زیادی در محلات، متناسب با جغرافیای جرم ونیاز مردم به آنان خدمت رسانی کنند .

سردار شرفی با بیان اینکه بهینه سازی تجهیزات و البسه دوربین دار پلیس که سند معتبر برای قضات و جلوگیری از تضییع حقوق همکاران در صحنه های جرم و رضایتمندی مردم است، گفت:. تمامی نقاط جرم خیز در محلات کشور شناسایی و در فرصت لازم این مناطق به دوربین های پلیس مجهز می شوند.

وی با بیان اینکه به دنبال برون سازی فعالیت های پلیسی هستیم، خاطرنشان کرد: کلانتری مجازی یکی دیگر از اهداف نیروی انتظامی در سال جاری می باشد که در دستور کار پلیس است .

براساس گزارش سایت پلیس، رئیس پلیس پیشگیری ناجا در ادامه وضعیت استان لرستان را در همه موضوعات رضایت بخش اعلام کرد و افزود: آمار جرایم خشن و مهم در لرستان منفی بوده است .

منبع: ایسنا

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین نسخه روزنامه

آخرین نسخه روزنامه
خودروکارعصر تشکلصنعت کار