عصر خدماتآغاز به‌کار نمایشگاه‌های نوروزی ویژه بانوان از روزهای آتی | عصر خدمات

آغاز به‌کار نمایشگاه‌های نوروزی ویژه بانوان از روزهای آتی

مدیرکل امور بانوان استانداری تهران از برگزاری نمایشگاه‌های نوروزی ویژه بانوان طی روزهای آینده خبر داد و گفت: بانوان کارآفرین باید با هدف معرفی و تبلیغات میدانی محصولات خود به مردم، در این نمایشگاه‌ها شرکت کنند.

به گزارش عصر خدمات، ثریا شارقی ضمن اعلام این خبر افزود: برای برگزاری نمایشگاه‌های نوروزی  ویژه بانوان با شهرداری کار مشترکی آغاز کرده‌ایم تا در نقاط مختلف شهر تهران غرفه‌هایی به صورت رایگان و یا با قیمتی بسیار کم در اختیار بانوان قرار گیرد.

وی با بیان اینکه ممکن است نمایشگاه‌های نوروزی ویژه بانوان از دهم اسفندماه برگزار شود، خاطرنشان کرد: بانوان می‌توانند در قالب درخواست برای شرکت در این نمایشگاه‌ها با معرفی نام، نام خانوادگی، شماره تلفن و نوع محصول، اطلاعات خود را تا هفتم اسفندماه به شماره

۸۴۶۹۲۷۱۲-۳ فکس کنند.

به گفته مدیرکل امور بانوان استانداری تهران، تاکنون ۱۵۰ زن کارآفرین ساکن استان تهران و شهرستان تهران به شهرداری معرفی شده‌اند تا شهرداری این افراد را ساماندهی کند.

شارقی در ادامه با بیان اینکه بانوان نباید تنها با نگاه “فروش محصولات” به برگزاری این نمایشگاه‌ها توجه کنند، گفت: معرفی محصول در این موضوع بسیار مهم است؛ چراکه معرفی محصول موجب عقد قراردادهای جدید خواهد شد که این مسئله از فروش در نمایشگاه بسیار مهم‌تر است، لذا بانوان کارآفرین باید با هدف معرفی و تبلیغات میدانی محصولات خود به مردم در این نمایشگاه شرکت کنند.

مدیرکل امور بانوان استانداری تهران ادامه داد: همچنین باتوجه به اینکه تهران دچار پراکندگی وسیعی است، این مسئله باعث شده کارآفرینان نتوانند با یکدیگر ارتباط برقرار کنند که برگزاری این نمایشگاه‌ها می‌تواند موجب تقویت ارتباط میان بانوان کارآفرین شود.

منبع: ایسنا
انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین نسخه روزنامه

آخرین نسخه روزنامه
خودروکارعصر تشکلصنعت کار