عصر خدماتحمایت سازمان نظام صنفی رایانه ای از فهرست انتخاباتی ائتلاف برای فردا | عصر خدمات

حمایت سازمان نظام صنفی رایانه ای از فهرست انتخاباتی ائتلاف برای فردا

هیات‏ مدیره سازمان نظام صنفی رایانه ای استان تهران به مناسبت انتخابات نهمین دوره اتاق بازرگانی بیانیه ای صادر کرد.

به گزارش عصر خدمات، این بیانیه به شرح زیر است:

بسمه تعالی

همکاران عزیز

اقتصاد ایران در حال گذار از اقتصاد کلاسیک و سنتی به سوی اقتصاد دیجیتالی  است. در این گذار نقش بازیگران مختلف بخش خصوصی و هماهنگی بازوهای اجرایی و سیاست‌گذاری آنها، حیاتی و ضروری به نظر می رسد.

اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی به عنوان پارلمان بخش خصوصی و سازمان نظام صنفی رایانه ای به عنوان فراگیرترین تشکل خصوصی حوزه فناوری اطلاعات در سایه همکاری و مشارکت می توانند خاستگاهی برای این گذار و تحول عظیم باشند. تحولی که در سایه هم افزایی و همسویی این دو نهاد به شکوفایی اقتصاد دیجیتالی و دانش بنیان منجر شده و پیشران توسعه متوازن و همه جانبه کشور خواهد بود.

انتخابات نهمین دوره اتاق بازرگانی، فرصتی تاریخی است تا بستری برای تحقق این هم افزایی و هم سویی فراهم شود. حضور قدرتمند نمایندگان حوزه فناوری اطلاعات در کنار سایر بزرگان حوزه های دیگر اقتصاد، راهگشای عصر نوینی در نقش آفرینی فناوری های نوین در اقتصاد ایران خواهد بود.

حضور فعالان و کارآفرینان حوزه فناوری اطلاعات در فهرست انتخاباتی «ائتلاف برای فردا» حاکی از رویکرد پویا و نواندیشانه این ائتلاف برای حرکت به سوی ایجاد «اتاقی پویا» است که می تواند نویدبخش تحولی بنیادین در اقتصاد بخش خصوصی باشد. در این فهرست نام شهاب جوانمردی مدیرعامل هلدینگ فناپ و نایب رئیس هیات مدیره سازمان نظام صنفی رایانه ای استان تهران و مجید صدری مدیرعامل شرکت مخابرات ایران و نایب رییس سابق هیات مدیره سازمان نظام صنفی رایانه ای استان تهران در کنار سایر کارآفرینان و فعالان جوان این حوزه به چشم می‌خورد.

سازمان نظام صنفی رایانه ای فرصت را مغتنم می شمارد و ضمن اعلام حمایت از فهرست انتخاباتی «ائتلاف برای فردا»، از همه اعضای دارای کارت بازرگانی خود درخواست می‏کند با حضور در انتخابات  اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی تهران که در روز شنبه یازدهم اسفند ماه در محل هتل لاله تهران برگزار خواهد شد، با رای خود به اعضای فهرست «ائتلاف برای فردا» فصل نوین  همکاری سازمان نظام صنفی رایانه ای و اتاق بازرگانی را رقم بزنند. امید است این همدلی و همراهی طلایه دار فردایی روشن برای ایران عزیز باشد.

هیات‏ مدیره سازمان نظام صنفی رایانه ای استان تهران

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین نسخه روزنامه

آخرین نسخه روزنامه
خودروکارعصر تشکلصنعت کار