عصر خدماتاعزام ۲ قطار سریع السیر از ایستگاه ارم سبز به کرج-گلشهر | عصر خدمات

اعزام ۲ قطار سریع السیر از ایستگاه ارم سبز به کرج-گلشهر

نوبخت از فعالیت دو قطار سریع‌السیر از ایستگاه ارم سبز به سمت کرج -گلشهر از روز دوشنبه (۶ اسفند ماه) خبر داد.

به گزارش عصر خدمات، فرنوش نوبخت نايب رئيس هيت مديره و مدیرعامل شرکت بهره‌برداری متروی تهران و حومه با اشاره به اینکه قبلا قطارهای سریع السیر از ایستگاه صادقیه به سمت کرج-گلشهر اعزام می‌شدند، اظهار کرد: با توجه به حجم بالای مسافر که در ایستگاه صادقیه وجود دارد، مسافران در ایستگاه ارم سبز در ساعات شلوغ عصرگاهی برای سوار شدن به قطار‌های سریع السیر با مشکل روبرو بودند.

نايب رئيس هيت مديره و مدیر عامل شرکت بهره‌برداری متروی تهران و حومه تصریح کرد: شرکت بهره‌برداری متروی تهران و حومه با رویکرد تغییر و بهینهسازی ساعات شلوغی براساس الگوی تقاضای سفر، با توجه به تقاطعی بودن ایستگاه ارم سبز با خط ۴ و ۵ مترو اعزام دو قطار فوق العاده سریع السیر از ایستگاه ارم سبز به سمت کرج-گلشهر را در برنامه قرار داد.

وی گفت: با توجه به برنامه‌ریزی‌های انجام شده، در خط ۵ متروی تهران و حومه زمان تردد قطار‌های سریع السیر از ایستگاه ارم سبز، ساعات ۱۸:۲۷ و ۱۹:۲۷ در نظر گرفته شد تا افرادی که می‌خواهند در ساعات شلوغ عصرگاهی که با حجم بالایی از مسافر روبرو هستیم، از ایستگاه ارم سبز به مقصد کرج-گلشهر سفر کنند، راحت‌تر از قطار‌های سریع السیر استفاده کنند.

گفتنی است؛ طبق برنامه ریزی جدید اعزام‌های سریع السیر در ساعات ۱۸:۲۰ و ۱۹:۲۰ از ایستگاه صادقیه به سمت کرج- گلشهر بدون توقف در ایستگاه ارم سبز عبور خواهند کرد.

 

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین نسخه روزنامه

آخرین نسخه روزنامه
خودروکارعصر تشکلصنعت کار