عصر خدماتآمادگی پلیس راهور برای اجرای طرح ترافیک نوروز ٩٨ | عصر خدمات

آمادگی پلیس راهور برای اجرای طرح ترافیک نوروز ٩٨

رئیس پلیس راهور ناجا از آمادگی پلیس راهور برای طرح ترافیک نوروز ٩٨ خبر داد.

به گزارش عصر خدمات، سردار تقی مهری در حاشیه چهاردهمین همایش سراسری روسا و مدیران پلیس راهنمایی و رانندگی در جمع خبرنگاران اظهار کرد: هماهنگی و تعاملی که در حال حاضر بین وزارت راه و پلیس راهنمایی و رانندگی به‌ویژه در سطح جاده‌ها وجود دارد، هماهنگی بسیار خوبی است و جلسات بسیار خوبی بین پلیس راهور و سازمان راهداری برگزار شده است.

وی افزود: طرح ویژه ترافیک نوروز ۹۸ با هماهنگی همه دستگاه‌های امدادی و خدماتی از ۲۵ اسفند آغاز می‌شود و تا ١٧ فروردین ۹۸ ادامه خواهد داشت.

مهری با اشاره به ابلاغ وزیر راه به کمیسیون ایمنی راه درباره خط کشی و نصب علائم پیش از آغاز سفرهای نوروزی گفت: امیدواریم با برنامه‌ریزی‌های انجام شده و با بهره‌گیری از فناوری‌های نوین که امروز هم شاهد آن بودیم تصادفات کاهش پیدا کند.

وی افزود: طرح سرعت که برای کنترل رفتار رانندگان است نیز افتتاح شد و از طریق سامانه‌هایی که در اختیار داریم، اطلاعات رانندگان پرخطر به به پاسگاه منتقل و توسط فرماندهان و گشتی‌ها راننده‌های پر خطر را کنترل خواهند شد که قطعا این اقدام سبب خواهد شد که تعداد تصادفات کاهش پیدا کند.

رئیس پلیس راهور ناجا در پایان گفت: این هماهنگی برای طرح ترافیک نوروز ۹۸ به خوبی در حال اجراست و ما صد در صد آماده هستیم تا به مردم خدمت‌رسانی کنیم.

 

منبع: ایسنا
انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین نسخه روزنامه

آخرین نسخه روزنامه
خودروکارعصر تشکلصنعت کار