عصر خدماتعیدی ۱.۲ میلیون تومانی به معلولان ضایعات نخاعی | عصر خدمات

عیدی ۱.۲ میلیون تومانی به معلولان ضایعات نخاعی

رئیس جمعیت هلال احمر از توزیع بسته حمایتی و واریز یک میلیون و ۲۰۰ هزار تومان وجه نقد به حساب ۱۰۰ هزار خانواده نیازمند خبر داد

به گزارش عصر خدمات، علی اصغر پیوندی با بیان اینکه حوادث طبیعی در کشور بسیاری از خانواده‌ها را درگیر خود کرده است، گفت: ۱۰ هزار نفر بر اثر حوادث رانندگی و ترافیکی در کشور دچار ضایعه نخاعی شدند و حدود ۲۵ هزار خانوار نیز از حوادث طبیعی و انسانی رنج می‌برند.

رئیس جمعیت هلال احمر با تاکید بر افزایش تاب آوری اجتماعی افزود: همزمان با پایان سال، یک بسته حمایتی یک ماهه و مبلغ یک میلیون و ۲۰۰ هزار تومان عیدی برای ۱۰۰ هزار خانوار حادثه دیده در برخی از استان‌های کشور از جمله خوزستان، کرمانشاه، ایلام، بخش‌هایی از هرمزگان، کرمان، خراسان جنوبی و سیستان و بلوچستان تقدیم می‌کنیم که امیدواریم موجب شادی و نشاط این خانواده‌ها شود.

پیوندی گفت: بر اساس کد ملی و مشخصات شناسنامه‌ای سرپرست‌های خانوار‌ها وجه نقد به حساب آنان واریز می‌شود و از امروز ۲۰ اسفند بسته‌های حمایتی به این خانواده‌ها تحویل داده می‌شود.

وی افزود: خانواده‌هایی که شناسایی کرده ایم، ممکن است از دیگر سازمان‌های حمایتی کمک‌هایی را دریافت کنند، چرا که این خانواده‌ها مشکلات بسیاری دارند، اما جمعیت هلال احمر به وظیفه خود عمل می‌کند.

رئیس جمعیت هلال احمر گفت: جمعیت هلال احمر قصد دارد تا در ابتدای سال نو به این خانواده‌ها کمک کوچکی کند، حتی ممکن است با سازمان‌های حمایتی دیگر همپوشانی داشته باشند.

وی افزود: سازمان جوانان هلال احمر فهرست کاملی از خانواده‌های آسیب دیده را در استان‌های مختلف تهیه کرده است و از منابع داخلی این سازمان و همچنین دولت بر اساس ردیف بودجه‌های مشخصی برای کمک به این خانواده‌ها استفاده می‌کند.

 

منبع: صدا و سیما

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین نسخه روزنامه

آخرین نسخه روزنامه
خودروکارعصر تشکلصنعت کار