عصر خدماتخالی بودن ۴۰ درصد ظرفیت صندلی‌ قطار‌های رجا برای نوروز | عصر خدمات

معاون اجرایی رجا خبر داد:

خالی بودن ۴۰ درصد ظرفیت صندلی‌ قطار‌های رجا برای نوروز

معاون اجرایی رجا گفت: از حدود یک میلیون و ۲۰۰ هزار صندلی ایجادی توسط شرکت رجا برای سفر‌های نوروزی تا این لحظه فقط ۶۰ درصد بلیت‌ها خریداری شده و مابقی موجود است.

به گزارش عصر خدمات، محمدرضا شناسنده با بیان اینکه طرح ویژه سفر‌های نوروزی شرکت حمل و نقل ریلی رجا از ۲۴ اسفند آغاز شد اظهار کرد: هنوز ظرفیت‌های خالی در تاریخ‌ها، مسیر‌ها و قطار‌های مختلف موجود است.

وی افزود: از حدود یک میلیون و ۲۰۰ هزار صندلی ایجادی توسط شرکت رجا برای سفر‌های نوروزی تا این لحظه فقط ۶۰ درصد بلیت‌ها خریداری شده و مابقی موجود است.

معاون اجرایی و رئیس ستاد هماهنگی قطار‌های نوروزی شرکت رجا گفت: هموطنان گرامی با توزیع سفر خود در بازه زمانی مختلف علاوه بر بهره‌مندی از سفر با قطار، می‌توانند از تخفیفاتی که این شرکت در تاریخ‌ها و مسیر‌های مختلف نیز ارائه می‌دهد استفاده کنند.

وی با اشاره به نشست‌های منظم ستاد نوروزی شرکت حمل و نقل ریلی رجا اظهار کرد: با هماهنگی کامل برای خدمت رسانی مطلوب، در خدمت مسافران ریلی برای سفر با قطار‌های این شرکت هستیم.

شناسنده با بیان اینکه مسیر تهران ـ مشهد از تاریخ ۴ فروردین دارای ظرفیت خالی است و از تاریخ دوازدهم فروردین تخفیف مناسب وجود دارد،گفت: مسیر مشهد ـ تهران نیز کلیه روز‌ها دارای ظرفیت خالی می‌باشد و در سایر مسیر‌ها هم روز‌های با تخفیف وجود دارد.

معاون اجرایی رجا افزود: برای نوروز سال جاری حدود یک میلیون و ۲۰۰ هزار صندلی ظرفیت ایجاد شده است که روزانه ۱۵۰ قطار (۷۳ حرکت بین شهری و ۷۷ حرکت حومه ای) در خدمت مسافران می‌باشد.

رئیس ستاد هماهنگی قطار‌های نوروزی شرکت رجا گفت: هموطنان گرامی با برنامه‌ریزی مطلوب و توزیع سفر می‌توانند به صورت غیر حضوری (تلفنی ۱۵۳۹، اینترنتی و اپلیکیشنی) یا از طریق نمایندگی‌های مجاز فروش، بلیت قطار را در سراسر کشور تهیه کنند.

شناسنده تأکید کرد: سامانه ارتباط با مشتریان شرکت حمل و نقل ریلی رجا با شماره تلفن ۱۵۳۹ همچنین پیامک ۵۰۰۰۱۳۹ (به صورت ۲۴ ساعته و از اقصی نقاط کشور)، ضمن ارائه اطلاعات مربوط به موجودی بلیت، ساعت حرکت قطارها، بهای بلیت و …، آماده دریافت نظر‌ها و انتقاد‌های هموطنان گرامی است.

 

منبع: میزان

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین نسخه روزنامه

آخرین نسخه روزنامه
خودروکارعصر تشکلصنعت کار