عصر خدماتاختصاص وام ۵ میلیونی به بازنشستگان خسارت دیده از سیل لرستان | عصر خدمات

اختصاص وام ۵ میلیونی به بازنشستگان خسارت دیده از سیل لرستان

مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری، در جلسه ستاد بحران استان لرستان و در جریان نخستین سفر استانی خود به مناطق سیل زده از اختصاص ۲۰۰۰ فقره وام ۵ میلیون تومانی به بازنشستگان خسارت دیده از سیل در لرستان خبر داد.

به گزارش عصر خدمات، سید میعاد صالحی در بازدید از مناطق سیل زده شهرستانهای دلفان ،چگنی و شاهیوندو دیدار با خانواده‌های آسیب دیده در سیل ضمن ابراز همدردی با آسیب دیدگان حوادث سیل اخیر، افزود: پیرو تاکیدات وزیر تعاون کار و رفاه اجتماعی مبنی بر بسیج امکانات و بکارگیری همه ظرفیت ها برای مددرسانی به هموطنان عزیز آسیب دیده از سیل و همچنین انجم اقدامات پیشگیرانه برای کاهش آسیب‌های احتمالی، ضمن قدردانی از زحمات شبانه‌روزی همکاران صندوق بازنشستگی و شرکت‌های شیر پگاه، کفش ملی و ایرانگردی و جهانگردی در حادثه ناگوار سیل‌های اخیر لازم است روند امداد رسانی و کمک به هموطنان گرفتار در سیل ادامه یابد و نیازهای اصلی این عزیزان در حد توان تامین شود.

وی اظهار کرد: با توجه به تداوم جریان سیلاب ها، حفظ آمادگی ضروری است و مدیران مرتبط باید هماهنگی‌های لازم با فرماندهی مدیریت بحران استان را به بهترین شکل ممکن انجام دهند.

مدیر عامل صندوق بازنشستگی کشوری ضمن تقدیر از اقدام شرکت‌های تابعه در ارسال کمک ها به برخی مناطق سیل زده گفت: صندوق بازنشستگی در امداد رسانی به مناطق سیل زده با تمام توان و ظرفیت‌های خود برای خدمت رسانی به مردم سیل زده در میدان بوده و خواهد بود.

مدیرعامل صندوق بازنشستگی گفت: محموله‌های امدادی این صندوق و شرکت‌های تابعه در قالب بسته‌های مواد غذایی و لبنی، انواع کفش، چکمه و وام بانکی به استان‌های سیل زده کشور ادامه دارد.

وی از اختصاص ۲۰۰۰ فقره وام ۵ میلیون تومانی برای بازنشستگانی که دچار خسارت ناشی از سیل استان لرستان شده‌اند خبر داد و افزود: همچنین ۱۰ هزار جفت انواع کفش و چکمه کفش ملی، ۳۰۰۰ وعده صبحانه پگاه و میان وعده، ۱۰۰۰ وعده غذای گرم، ۱۰ هزار عدد انواع کنسرو ماهی و لوبیا و ۱۰ هزار عدد انواع شیراستریل و آبمیوه برای سیل زدگان استان لرستان ارسال خواهد شد.

به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل صندوق بازنشستگی کشوری، صالحی در پایان تاکید کرد: مجدداً تاکید می کنم با توجه به شرایط سخت و مشکلات ناشی از سیل برای هموطنان تمامی نیروها و تجهیزات شرکت ها و ادارات کل صندوق با هماهنگی کامل با ستاد فرماندهی مدیریت بحران، برای یاری رسانی و ارائه خدمات به مردم، حضوری فعال و مبتنی بر سازماندهی موثر داشته باشند.

 

منبع: ایسنا

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین نسخه روزنامه

آخرین نسخه روزنامه
خودروکارعصر تشکلصنعت کار