عصر خدماتاختصاص 236 میلیون تومان دارو و بسته‌های بهداشتی برای مناطق سیل‌زده خوزستان | عصر خدمات

اختصاص ۲۳۶ میلیون تومان دارو و بسته‌های بهداشتی برای مناطق سیل‌زده خوزستان

مدیرعامل شرکت شهر سالم از اعزام ۳ تیم پزشکی به مناطق سیل‌زده خوزستان خبر داد و گفت: 236 میلیون تومان نیز برای تهیه اقلام پزشکی و بهداشتی اختصاص یافته است.

به گزارش عصر خدمات، حمید چوبینه در ارتباط با تمهیدات در نظر گرفته شده برای سیل‌زدگان خوزستان اظهار داشت: در خصوص امدادرسانی به مناطق سیل زده کشور در دو بخش پزشکی و تهیه اقلام دارویی و بهداشتی ورود کرده‌ایم.

وی افزود: با تصویب هیأت مدیره شرکت شهر سالم ۲ میلیارد ریال از محل درآمدهای شرکت برای کمک به سیل‌زدگان اختصاص داده شد که با بخشی از این مبلغ، دارو و لوازم بهداشتی تهیه شده است. در حال حاضر هم به دنبال نیازسنجی برای تهیه اقلام مورد نیاز هستیم که به زودی به استان خوزستان ارسال می‌شود.

مدیر عامل شرکت شهر سالم عنوان کرد: کارمندان این شرکت نیز تاکنون مبلغ ۳۶۰ میلیون ریال به مناطق سیل‌زده کمک کرده اند که با این مبلغ هم اقلام بهداشتی و دارویی تهیه شده است.

چوبینه با اشاره به اینکه سه تیم پزشکی به مناطق سیل‌زده استان خوزستان اعزام شده است، تصریح کرد: هر تیم متشکل از یک پزشک، یک ماما و یک پرستار است که از یک هفته پیش اعزام شده‌اند و تاکنون از حضور آنها استقبال خوبی شده است.

وی ادامه داد: این تیم ها تا زمانی که به حضور آنها نیاز باشد، در استان خوزستان مستقر هستند و اگر نیاز باشد حضور آنها تمدید یا تیم‌های دیگری جایگزین آنها می‌شوند.

مدیر عامل شرکت شهر سالم تاکید کرد: همچنین، با همکاری دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی استان لرستان یک کامیون دارو و لوازم بهداشتی شامل پوشک بچه، بسته‌های بهداشتی و … به استان لرستان ارسال شده است.

 

منبع: فارس

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین نسخه روزنامه

آخرین نسخه روزنامه
خودروکارعصر تشکلصنعت کار