عصر خدماتخرداد ماه پنجمین دوره شورایاری شهر تهران برگزار می‌شود | عصر خدمات

معاون سیاسی اجتماعی فرمانداری تهران:

خرداد ماه پنجمین دوره شورایاری شهر تهران برگزار می‌شود

معاون سیاسی، اجتماعی و انتخابات فرمانداری تهران از برگزاری پنجمین مرحله انتخابات شورایاری شهر تهران خبرداد و گفت که برگزاری پنجمین دوره انتخابات شورایاری‌های شهر تهران از طریق شورای شهر تهران بررسی خواهد شد.

به گزارش عصر خدمات، عبدالظیم رضایی اظهار داشت: در این مرحله شورای اسلامی شهر تهران به عنوان متولی و فرمانداری تهران نیز مراحل اجرایی آن را انجام خواهد داد.

وی با بیان اینکه آیین نامه جدیدی از طریق شورای شهر در برگزاری آن در حال تدوین است خاطر نشان است که مراحل آن در جلسات آتی شورای اسلامی شهر تهران و از طریق کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورا مطرح و بررسی شود.

به گفته معاون سیاسی فرماندار تهران در صورت تصویب آن در صحن شورا، مجوز آن از طریق بازرسی و هماهنگی‌های لازم صورت خواهد گرفت.

رضایی خاطر نشان کرد: در نظر داریم تا در مراحل بعدی بتوان شور‌های راهبردی، نظارت و اجرایی را تشکیل دهیم.
وی ادامه داد: قرار است برای مشارکت مردم در این انتخابات نیز در هیات اجرائی از معتمدین محلات بیشتر بهره ببریم.

معاون سیاسی فرماندار تهران تصریح کرد: تایید صلاحیت داوطلبان همانند روال گذشته انتخابات شورایاری‌ها با استعلام از مراجع ذی صلاح انجام و هیات نظارت نیز استعلام از افراد واجد شرایط را مورد بررسی قرار خواهد داد.
به گفته وی یکی از وظایف دولت و فرمانداری تهران به عنوان مجری انتخابات نیز برگزاری ۱۱ دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در پایان امسال خواهد بود.

شهر تهران دارای ۳۵۴ محله است.

 

منبع: میزان

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین نسخه روزنامه

آخرین نسخه روزنامه
خودروکارعصر تشکلصنعت کار