عصر خدماتامکان غواصی برای یافتن اجساد حادثه سانچی وجود ندارد/خانواده‌های شهدا در اولویت شرکت | عصر خدمات

مدیرعامل شرکت ملی نفتکش مطرح کرد:

امکان غواصی برای یافتن اجساد حادثه سانچی وجود ندارد/خانواده‌های شهدا در اولویت شرکت

مدیرعامل شرکت ملی نفتکش گفت: گزارش‌های رسیده از سوی مشاور‌های داخلی و بین المللی بر این مسئله اتفاق نظر دارد که امکان غواصی برای یافتن اجساد وجود ندارد.

به گزارش عصر خدمات، مدیر عامل شرکت ملی نفتکش نصرالله سردشتی ظهر امروز در جمع خبرنگاران در توضیح اقدامات صورت گرفته برای خانواده‌های حادثه سانچی گفت: شرکت ملی نفتکش برای آنکه درگیر مسائل حقوقی نشود اقدامات صورت گرفته را در قالب هبه برای خانواده‌های شهدای سانچی انجام داده و مابقی اقدامات به طی شدن روند اداری انحصار وراثت بستگی دارد.

وی افزود: این شرکت به دنبال دریافت گواهی فوت برای شهدا است، زیرا در صورت نبود گواهی این شهدا به عنوان مفقود الاثر اعلام می‌شوند که این موضوع می‌تواند روند اداری و حقوقی کار‌ها را طولانی‌تر کند.

سردشتی در ادامه به موضوع پیگیری‌های صورت گرفته برای غواصی و یافتن اجساد شهدای سانچی اشاره و بیان کرد: گزارش‌های رسیده از سوی مشاور‌های داخلی و بین المللی بر این مسئله اتفاق نظر دارد که امکان غواصی برای یافتن اجساد وجود ندارد.

گفتنی است اطلاعات دقیق تر آن ظرف مدت چند روز آینده منتشر خواهد شد.

مدیر عامل شرکت ملی نفتکش به تسهیلات ارائه شد برای خانواده‌ها اشاره و بیان کرد: پرداخت مبلغ ۱۰۰ میلیون تومان، بخشیده شدن بدهی وام و معوقات این افراد، اعطای مستمری با یک درجه ارتقاء، استخدام یک نفر از اعضای خانواده آنها، پرداخت بیمه عمر داخلی و بیمه بین المللی و پرداخت کمک بلاعوض برای هزینه ۶۰ میلیون تومانی مراسم‌های عزاداری از اقدامات صورت گرفته برای خانواده آن‌ها بود.

وی در پایان خبر از ساخت مستندی در خصوص نفتکش سانچی توسط یک تیم دانشگاهی داد.

منبع: میزان

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین نسخه روزنامه

آخرین نسخه روزنامه
خودروکارعصر تشکلصنعت کار