عصر خدماتتسریع در ارسال کمک‌های غیرنقدی به استان سیل زده خوزستان | عصر خدمات

معاون نظارت، ارزیابی و تضمین کیفیت دانشگاه فرهنگیان:

تسریع در ارسال کمک‌های غیرنقدی به استان سیل زده خوزستان

معاون نظارت، ارزیابی و تضمین کیفیت دانشگاه فرهنگیان تاکید کرد: با توجه به شرایط جوی موجود، تسریع در ارسال کمک‌های غیرنقدی مردمی به استان سیل زده خوزستان لازم و ضروری است.

به گزارش عصر خدمات، رضا کچوئیان در پی سفر دو روزه خود به استان خوزستان، از روند امدادرسانی مردم به خصوص دانشگاه فرهنگیان به مردم سیل زده استان سخن گفت و افزود: با توجه به شرایط جوی پیش رو و نیاز ضروری هم میهنان ما در این استان به برخی اقلام مورد نیاز از جمله آب آشامیدنی، آرد، برنج، بیسکویت، ماکارونی، روغن، کنسروجات، اقلام بهداشتی، شوینده، پتو، البسه و چادر مسافرتی، تسریع در ارسال این کمک‌ها توسط مردم خیر و نیکوکار کشور الزامی است.

کچوئیان، طی بازدید از مرکز موکب اصلی اندیمشک محل تجمع هدایای مردمی توسط دانشگاه فرهنگیان تصریح کرد: روزانه ۶ هزار وعده غذایی از این موکب به سمت شهر عبدالخان در ۸۰ کیلومتری شهر اندیمشک ارسال و در جمع مردم سیل زده توزیع می‌شود.

وی در با اشاره به تدین و تعهد والای مردم همیشه در صحنه استان خوزستان تاکید کرد: تا زمان عادی شدن شرایط زندگی در این استان، دانشگاه فرهنگیان همانند سایر مردم کشور در کنار مردم سیل زده باقی خواهد ماند.

 

منبع: میزان

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین نسخه روزنامه

آخرین نسخه روزنامه
خودروکارعصر تشکلصنعت کار