عصر خدماتاعزام ۱۳۵ دستگاه ماشین آلات تخصصی به مناطق سیل زده | عصر خدمات

اعزام ۱۳۵ دستگاه ماشین آلات تخصصی به مناطق سیل زده

مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری تهران از الزام ۱۳۵ دستگاه ماشین آلات سنگین تخصصی و ۳۵۰ نفر نیروی انسانی به سه استان درگیر سیل خبر داد.

به گزارش عصر خدمات، رضا عبدلی مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری تهران در مراسم اعزام کاروان کمک‌های شهرداری تهران به مناطق سیل زده استان خوزستان که صبح امروز دوشنبه در جوار حرم مطهر امام خمینی (ره) برگزار شد، گفت: سازمان مدیریت پسماند پیرو دستورات شهردار تهران و معاونت خدمات شهری و شورای اسلامی شهر تهران از نخستین روزهای بارش‌ها یعنی دوم فروردین که موجب راه افتادن سیل در برخی استان‌های کشور شد نخستین کاروان خود را شامل ۱۹ دستگاه ماشین آلات سنگین به همراه ۲۵ نفر نیروی انسانی به استان گلستان اعزام کرد که این نیروها تا دو روز گذشته در این استان مشغول کار بودند و پس از اتمام کار خود به تهران بازگشتند.

وی افزود: ۱۰۰ نفر نیروی پاکسازی نهایی به همراه ۱۲ دستگاه انواع تجهیزات تخصصی به شهر آق قلا در استان گلستان اعزام شده است و امروز نیز سومین کاروان کمک‌های شهرداری تهران به استان خوزستان ارسال می‌شود. در مجموع امروز پنجمین کاروان کمک‌های شهرداری تهران راهی مناطق سیل زده شد.

وی ادامه داد: در کاروان‌های قبلی ۱۰ دستگاه کمک‌های نقدی در قالب کمک‌های تخصصی شامل تجهیزات تخصصی، بومی، چکمه، بیل، کلنگ، مخازن زباله و … ارسال شده است.

مدیرعامل سازمان مدیریت شهرداری تهران در بخش دیگری از صحبت‌های خود به اعزام ۴۲ دستگاه تجهیزات تخصصی به همراه ۱۲۵ نفر نیروی انسانی به استان لرستان اشاره کرد و افزود: تمامی کمک‌های ارسالی بر اساس اعلام نیاز استان‌های درگیر سیل بوده است. امروز نیز امکانات مورد نیاز استان خوزستان در قالب این کاروان شامل تجهیزات سنگین به این منطقه اعزام می‌شود.

وی تاکید کرد: در مجموع سازمان مدیریت پسماند برای سه استان درگیر سیل ۱۳۵ دستگاه انواع ماشین آلات سنگین تخصصی و ۳۵۰ نفر نیروی انسانی اعزام کرده است. در حال حاضر نیز منتظر اعلام نیاز استان‌های لرستان و خوزستان هستیم و این آمادگی را داریم که برای پاکسازی نهایی نیرو و تجهیزات لازم را اعزام کنیم.

 

منبع: ایسنا

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین نسخه روزنامه

آخرین نسخه روزنامه
خودروکارعصر تشکلصنعت کار