عصر خدماتتوزیع اموال تملیکی در مناطق سیل‌زده آغاز شد | عصر خدمات

توزیع اموال تملیکی در مناطق سیل‌زده آغاز شد

معاون فروش سازمان اموال تملیکی با بیان اینکه برای ارسال کالا به مناطق سیل زده اعلام آمادگی کرده ایم، گفت: طی چند روز اخیر محموله های زیادی ارسال کرده ایم که این روند هنوز ادامه دارد.

به گزارش عصر خدمات، علیرضا روحی علیایی در خصوص توزیع کالاهای موجود در انبارهای سازمان اموال تملیکی بین سیل زدگان، اظهار داشت: سازمان جمع آوری و فروش اموال تملیکی بر اساس قانون نمی‌تواند خود اقدام به ارسال کالاها کند از این رو به همه مراجع همچون کمیته امداد، هلال احمر سازمان بهزیستی و غیره اعلام آمادگی کردیم که کالاها را در اختیارشان بگذاریم تا به مناطق سیل زده دهند.

معاون فروش سازمان جمع آوری و فروش اموال تملیکی افزود: تاکنون نیز محموله‌هایی را از طریق نمایندگی‌های سازمان در استان‌هایی همچون خوزستان، لرستان، مرکزی، خراسان رضوی و غیره که درخواست داده بودند در اختیارشان قرار دادیم.

وی در خصوص میزان کمک‌های ارسال شده، گفت: با توجه به اینکه روند ارسال محموله‌ها ادامه دارد هنوز جمع بندی نکرده ایم. اما مثلاً استان مرکزی دو روز پیش برای استان لرستان درخواست کمک کرد که ما نیز محموله ۳۵۰ میلیون تومانی فرستادیم.

عضو هیأت مدیره سازمان جمع آوری و فروش اموال تملیکی افزود: هر نوع کالاهای قاچاقی که حکم قطعی گرفته باشد چه کالای صنعتی همچون موتور قایق، پمپ کف کش و غیره و چه هر کالای دیگری را در صورت نیاز ارسال می‌کنیم.

 

منبع: مهر

 

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین نسخه روزنامه

آخرین نسخه روزنامه
خودروکارعصر تشکلصنعت کار