عصر خدماتجنگ اقتصادی علیه ملت ما راه افتاده است و باید آرایش جنگی بگیریم | عصر خدمات

رئیس سازمان بسیج مستضعفین مطرح کرد:

جنگ اقتصادی علیه ملت ما راه افتاده است و باید آرایش جنگی بگیریم

رئیس سازمان بسیج مستضعفین گفت: در این اوضاع که یک جنگ اقتصادی علیه ملت ما راه افتاده است معتقدم باید ما نیز در بعد اقتصادی آرایش جنگی بگیریم.

به گزارش عصر خدمات، سردار غلامحسین غیب‌پرور رئیس سازمان بسیج امروز در حاشیه مراسم اختتامیه یازدهمین لیگ علمی بین‌المللی پایا که در دانشگاه شهید بهشتی برگزار شد در جمع خبرنگاران درباره نامه بسیج به قوه قضاییه برای برقراری آرامش در جامعه اظهارکرد: البته حرکت بسیج به طور جدی از دو هفته پیش در سراسر کشور شروع شد و در طی این مدت بنده اعلام کردم که آماده همکاری با دستگاه‌های مربوطه هستیم.

وی ادامه داد: نامه اخیر رئیس قوه قضاییه به رهبر معظم انقلاب ارسال شد و ایشان هم جواب دادند و این انگیزه بیشتری شد ضمن اینکه ما نیز دیروز نامه‌ای برای رئیس قوه قضاییه تنظیم کرده و بیانیه‌ای نیز صادر کردیم.

رئیس سازمان بسیج یادآور شد: در این اوضاع که یک جنگ اقتصادی علیه ملت ما راه افتاده است بنده معتقدم باید ما نیز در بعد اقتصادی آرایش جنگی بگیریم. رفتار عادی داشتن همخوانی با جنگ اقتصادی دشمن ندارد و دشمن در حال مدیریت این موضوع است.

سردار غیب پرور خاطرنشان کرد: شاهد مثال آن نیز همین است که در بازه ۱۰ روز تا ۲ هفته‌ای تعداد انبارهایی که بسیجیان در کشور کشف کردند و من نیز به کسانی که مایحتاج مردم را انبار می‌کنند هشدار داده بودم.

وی تصریح کرد: اکنون هم به اینها می‌گویم این کار را نکنید ضمن اینکه اکنون قوه قضاییه جدی‌تر از گذشته پای کار آمده است و ما نیز در کنار قوه قضاییه هستیم تا آنها بتوانند مأموریت خود را الهی‌تر، جهادی‌تر، سریع و دقیق‌تر انجام دهند.

رئیس سازمان بسیج بیان کرد: بنده معتقدم این اوضاع را به راحتی می‌توان مدیریت کرد و کار سختی نیست، معتقدم به مرحله سخت نرسیده‌ایم البته دشمنان خارجی از این موضوع حمایت می‌کنند، منافقان، سلطنت‌طلبان و پیاده نظام‌های آمریکا هستند و دشمن منطقه‌ای داریم و این را می‌دانیم.

وی ابراز کرد: معتقدم با یک نگاه عمیق، انقلابی و جهادی در نظام مدیریتی کشور به راحتی قابل مهار شدن است.

سردار غیب‌پرور درباره برگزاری جشنواره پایا توسط سازمان بسیج دانش‌آموزی گفت: برگزاری این جشنواره بیان یک واقعیت است و آن واقعیت جامعه امروز ما است نسلی که آینده کشور متعلق به آنهاست و می‌بینیم چگونه در عرصه علم و فناوری رشد پیدا کرده و شکوفا شدند.

وی ادامه داد: برگزاری این قبیل جلسات به این خاطر است که ما به یک خودباوری بیشتری برسیم و به دنیا اعلام کنیم که ببینند نوجوانان و جوانان ما چگونه در عرصه علم گوی سبقت را ربوده‌اند.

رئیس سازمان بسیج بیان کرد: الحمدالله می‌بینیم در انواع المپیادهای مختلفی که در اقصی نقاط دنیا برگزار می‌شود دانش‌آموزان ما مدال‌آوری می‌کنند البته باید این را به عنوان یک فرصت تلقی کرده و آنها را حفظ کنیم. ضمن اینکه مفتخریم سازمان بسیج دانش‌آموزی این کار را عملاً انجام می‌دهد و در مرحله شعاردهی نیست.

سردار غیب‌پرور درباره راه‌اندازی هشتک فرزندان شما کجاست در فضای مجازی گفت: سه فرزند دارم که یکی از آنها کارشناس ارشد بیوتکنولوژی، دیگری در حال حاضر دوره کارشناسی خود را در رشته شهرسازی در دانشگاه دولتی تمام کرده است و فرزند سوم نیز اخیراً در کنکور شرکت کرده و ما زندگی پاسداری خودمان را می‌کنیم.

 

منبع: فارس

انتهای پیام/

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین نسخه روزنامه

آخرین نسخه روزنامه
خودروکارعصر تشکلصنعت کار