عصر خدماتاستقرار ۱۵۰ نیروی جدید شهرداری تهران در مناطق سیل زده خوزستان/آماده سازی شهر‌های سیل زده پیش از ماه رمضان | عصر خدمات

نماینده شهردار تهران:

استقرار ۱۵۰ نیروی جدید شهرداری تهران در مناطق سیل زده خوزستان/آماده سازی شهر‌های سیل زده پیش از ماه رمضان

نماینده شهردار تهران در مناطق سیل زده خوزستان با بیان اینکه ۱۵۰ نیروی جدید شهرداری تهران تا دوشنبه در شهر‌های سیل زده استان خوزستان مستقر می‌شوند، گفت: تلاش می‌کنیم شهر‌های سیل زده تا پیش از فرا رسیدن ماه مبارک رمضان آماده و آثار سیل از آن‌ها پاک شود.

به گزارش عصر خدمات، شاپور رستمی گفت: سیل بند بستان که ۲۰۰ کیلومتر طول داشت با همت مردم، همراهی دستگاه‌های حاضر در منطقه و شهرداری تهران ترمیم و همچنین آبگرفتگی شهر‌ها برطرف شده است.

وی با بیان اینکه با استقرار ۱۵۰ نیروی جدید شهرداری تهران، از دوشنبه پاکسازی اثرات سیلاب در شهر‌ها را آغاز می‌کنیم، عنوان کرد: رفت و روب، جمع آوری زباله، شستن جدول‌ها و … توسط نیرو‌های انسانی و ماشین آلاتی که به این مناطق اعزام می‌شوند، صورت می‌گیرد و طبق برنامه ریزی حداکثر تا یک هفته چهار شهر سیل زده تمیز و برای ماه مبارک رمضان آماده می‌شوند.

نماینده شهردار تهران در مناطق سیل زده خوزستان عنوان کرد: فعالیت شهرداری تهران در روستا‌ها همچنان ادامه دارد. تلاش داریم با همکاری مردم و کمک دیگر دستگاه‌های حاضر در منطقه سیل بند روستا‌ها را تکمیل کرده و با پمپ آب را از منطقه خارج کنیم تا مردم به خانه‌های خودشان بازگردند.

رستمی از ارسال ۷۲ دستگاه خاورکمک‌های مردمی تهران به مناطق سیل زده استان خوزستان خبر داد و تصریح کرد: این اقلام با کمک نیرو‌های بسیج شهرداری تهران و نیرو‌های مردمی تقسیم و توزیع می‌شوند.

 

منبع: میزان

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین نسخه روزنامه

آخرین نسخه روزنامه
خودروکارعصر تشکلصنعت کار