عصر خدماتمردم مطمئن باشند که برای ماه رمضان و کل سال مشکلی در تامین کالای اساسی نداریم | عصر خدمات

رئیس سازمان حمایت مصرف‌کنندگان و تولیدکنندگان :

مردم مطمئن باشند که برای ماه رمضان و کل سال مشکلی در تامین کالای اساسی نداریم

عباس تابش گفت: مردم مطمئن باشند که برای ماه رمضان و کل سال مشکلی در تامین کالای اساسی نداریم. امروز بدون دخالت دولت مرغ در همه جای ایران به قیمت 11 هزار و 500 تومان توزیع می شود.

به گزارش عصر خدمات، رئیس سازمان حمایت مصرف‌کنندگان و تولیدکنندگان شب گذشته در برنامه تیتر امشب شبکه خبرافزود: توان مقابله با افزایش قیمت ها را داریم اما ابزارها در برخی موارد فرابخشی است که باید دستگاه ها در کنار هم باشند و تامین کالا به موقع و به اندازه لازم باشد چراکه بخشی از گرانی متوجه بخش تامین کالاست.
او افزود: اگر رئیس جمهور تاکیدی در مبارزه با گرانفروشی دارند قطعا نیاز بیشتری به کنترل و همکاری در کنترل قیمت ها دارد. بانک مرکزی در تامین ارز باید کمک کند و دولت در تامین کالا باید کمک های بیشتری داشته باشد.
تاکید رئیس جمهور برای هم افزایی بیشتر دستگاه ها برای مقابله با گرانی کالاهاست که باید امروز نسبت به دیروز وقت بیشتری را برای مقابله اختصاص دهیم.
تابش در ادامه گفت: سازمان حمایت در تنظیم بازار به صورت متوسط روزانه قیمت ۹۲ قلم کالا را کنترل می کند و از نظر کمبود و مازاد تامین نظارت دارد. به طور مثال برنج هندی به اندازه لازم در کف بازار تامین داشته ایم.
او با تاکید بر اینکه هیچ تغییری در قیمت در بخش تحویل خودرو به مصرف کننده نداشته ایم افزود: تدابیر افزایش فروش فوری ها و افزایش تحویل تعهدات عقب افتاده با افزایش تولید قیمت ها را تعدیل خواهد کرد.
او گفت: با تدابیری که برای افزایش تحویل فوری و تعهدات انجام می شود مشکلات برطرف خواهد شد. راهکار مقابله با افزایش قیمت خودرو افزایش عرضه و تحویل به موقع است. هر مصرف کننده ای که آنلاین به خودروهای پرتیراژ نیاز داشته باشد خودروی خود را به موقع تحویل خواهد گرفت.

 

منبع: شاتا

 

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین نسخه روزنامه

آخرین نسخه روزنامه
خودروکارعصر تشکلصنعت کار