عصر خدماتایجاد ۴۴ خانه امید برای بازنشستگان | عصر خدمات

نائب رئیس هیات مدیره صندوق بازنشستگی کشوری:

ایجاد ۴۴ خانه امید برای بازنشستگان

نائب رئیس هیات مدیره صندوق بازنشستگی کشوری با اشاره به اینکه در کل کشور ۴۴ خانه امید برای بازنشستگان ساخته شده است، گفت: خانه امید مکانی تفریحی و ورزشی برای بازنشستگان بوده که در استان‌های مختلف ایجاد شده است.

به گزارش عصر خدمات، محمد مهدی انتشاری، امروز (۱۴ اردیبهشت) ‏در آئین افتتاح کانون بازنشستگان اداره کل ورزش و جوانان استان کردستان که با حضور مسئولین استانی در مجموعه ورزشی ملک نیا سنندج برگزار شد، اظهار کرد: برای اولین بار در کشور اداره کل ورزش و جوانان، اقدام به ساخت مکانی ورزشی برای بازنشستگان کرده است.

وی با اشاره به اینکه ایجاد کانون بازنشستگان توسط اداره کل ورزش و جوانان کاری بسیار ارزشمند است، افزود: باید بیش از گذشته به بازنشستگان توجه شود و از تجربیات آنها استفاده کرد.

نائب رئیس هیات مدیره صندوق بازنشستگی کشور، با اشاره به اینکه در کل کشور ۴۴ خانه امید برای بازنشستگان ساخته شده است، تصریح کرد: خانه امید مکانی تفریحی و ورزشی برای بازنشستگان بوده که در استان‌های مختلف ایجاد شده است.

انتشاری در ادامه خاطرنشان کرد: این خانه موجب دلگرمی بازنشستگان و همچنین جوانان خواهد شد، در این راستا در صدد هستیم که بتوانیم در شهرستان سنندج خانه امید فضای ورزشی تفریحی را تاسیس کنیم.

 

منبع: ایسنا

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین نسخه روزنامه

آخرین نسخه روزنامه
خودروکارعصر تشکلصنعت کار