عصر خدماتبازگشت نفس تازه به بورس/ شاخص بیش از ۲ هزار واحد رشد کرد | عصر خدمات

تالار شیشه ای؛

بازگشت نفس تازه به بورس/ شاخص بیش از ۲ هزار واحد رشد کرد

شاخص بورس اوراق بهادار تهران در معاملات بیست و سومین روز مرداد ماه با رشد ۲۴۰۴ واحدی به پله ۱۳۰ هزار و ۹۲۷ واحدی رسید.

به گزارش عصر خدمات، شاخص بورس اوراق بهادار تهران در معاملات بیست و سومین روز مرداد ماه با رشد ۲۴۰۴ واحدی به پله ۱۳۰ هزار و ۹۲۷ واحدی رسید.

در معاملات امروز تعداد یک هزار و ۴۸۶ سهم اوراق بهادار به ارزش ۴ میلیون و ۷۸۷ هزار و ۹۶۵ ریال در بیش از ۱۱۰ نوبت معاملاتی داد و ستد شد.

براین اساس شاخص قیمت (وزنی-ارزشی) بیش از ۷۰۵ واحدی و شاخص بازار دوم ۱۴۳۱ واحد، شاخص آزاد شناور ۲۵۲۲ واحد، شاخص بازار اول ۱۹۰۹ واحد، شاخص کل (هم‌وزن) ۷۷ واحد، شاخص قیمت (هم‌وزن) ۵۴ واحد کاهش را تجربه کردند.

نماد‌های پر بیننده معاملات امروز پتروشیمی پارس، فولاد مبارکه اصفهان، ملی صنایع مس ایران، س. نفت و گاز پتروشیمی، پتروشیمی شازند با روند صعودی و نماد‌ها سایپا و بانک ملت با روند نزولی به کار خود پایان داد.

*معاملات بازار فرابورس

شاخص فرابورس نیز در معاملات امروز با صعود بیش از ۱۸ واحدی به پله ۱۵۰۱ واحدی رسید.

در بازار فرابورس نیز تعداد ۶۷۱ هزار و ۷۰۰ سهم اوراق بهادار به ارزش ۱۴ میلیون و ۲۰۶ هزار و ۷۵۶ ریال در بیش از ۶۴ نوبت معاملاتی داد و ستد شد.

در معاملات بازار فرابورس نماد‌های پتروشیمی زاگرس، کشت و دام قیام اصفهان، گروه صنایع کاغذ پارس، پتروشیمی غدیر، کشت و دام قیام اصفهان، پالایش نفت لاوان با روند صعودی و نماد سهامی ذوب آهن اصفهان بدون تغییر و نماد بنک دی با روند نزولی به کار خود پایان دادند.

 

منبع: میزان

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین نسخه روزنامه

آخرین نسخه روزنامه
خودروکارعصر تشکلصنعت کار