عصر خدماتتمهیدات ترافیکی پلیس راهور تهران در شب بیست ویکم ماه رمضان/تردد خودروهای سنگین ممنوع شد | عصر خدمات

رئیس مرکز کنترل ترافیک پلیس راهور تهران بزرگ تشریح کرد

تمهیدات ترافیکی پلیس راهور تهران در شب بیست ویکم ماه رمضان/تردد خودروهای سنگین ممنوع شد

رئیس مرکز کنترل ترافیک پلیس راهور تهران بزرگ از تمهیدات ترافیکی شب بیست و یکم ماه مبارک رمضان خبر داد و گفت:کلیه تردد خودروهای سنگین و عملیات عمرانی در سطح شهر تهران ممنوع شد.

به گزارش عصر خدمات، سرهنگ محمدرازقی گفت:با توجه به فرارسیدن شب بیست و یکم ماه مبارک رمضان از آنجایی احتمال حضور مردم در امکان مذهبی بیشتر خواهد بود عوامل پلیس راهور از ساعت ۱۸ در نقاط مختلف شهر مستقر خواهند شد تا درخصوص چینش خودرو‌ها اقدامات لازم را انجام دهند.

وی گفت:تلاش خواهیم کرد تا از اکثر ظرفیت معابرو پارکینگ‌ها استفاده شود و خودور‌ها به صورت مورب و منظم درپارکینگ‌ها چینش شود.

رازقی با بیان اینکه شهروندان همکاری لازم را با مأموران پلیس راهور داشته باشند اضافه کرد:اگر در برخی از موارداحتیاج به اعمال محدودیت بود شهروندان حتما با همکاران بنده در پلیس راهور همکاری لازم را داشته باشند و رانندگان از مسیر‌های دیگر استفاده کنند و در معابر دیگری که مشخص شده است پارک کنند.

وی ادامه داد:امشب تردد خودرو‌های سنگین به ویژه در نقاط مرکزی شب و همچنین عملیات‌های عمرانی ممنوع است.

رئیس مرکز کنترل ترافیک پلیس راهور تهران بزرگ تشریح کرد:نکته مهم این است، شهروندانی که با لباس تیره و مشکی تردد می‌کنند با توجه به دید محدود رانندگان وتاریکی هوا حتما در زمان عبور از معابر احتیاط لازم را داشته باشند.

وی درا دامه افزود:شهروندان حتی المقدور از پیاده روی در سطح سواره رو اجتناب کنند و از محل‌های مجاز و روشن جهت عبور از خیابان استفاده نمایند، زیرا ممکن است رانندگان بدلیل محدودیت دید در شب، قادر به تشخیص آن‌ها نباشند. شهروندان عزیز باید همواره از رفتار‌های غیر قابل پیش بینی از جمله کاهش یا افزایش سرعت در هنگام عبور از خیابان، توقف ناگهانی و دویدن در سطح معابر در این شب‌ها جداًخودداری نمایند، زیرا چنین رفتار‌هایی باعث می‌شود که راننده نتواند به خوبی رفتار عابرین پیاده را پیش بینی و از برخورد با آن جلوگیری کند.

 

منبع: میزان

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین نسخه روزنامه

آخرین نسخه روزنامه
خودروکارعصر تشکلصنعت کار