عصر خدماتاجرای طرح رمضان الکریم؛ ضامن توفیقات یگان‌های ویژه ناجا | عصر خدمات

فرمانده یگان‌های ویژه ناجا خبر داد

اجرای طرح رمضان الکریم؛ ضامن توفیقات یگان‌های ویژه ناجا

فرمانده یگان‌های ویژه ناجا، اجرای طرح رمضان الکریم را ضامن توفیقات بیشتر پلیس در ارتقاء امنیت و آرامش جامعه دانست وگفت: اجرای طرح رمضان الکریم گامی موثربرای تقویت رویکرد اجتماعی یگان‌های ویژه ناجا است.

به گزارش عصر خدمات، سردار حسن کرمی در گفت و گوی اختصاصی با خبرنگار پایگاه خبری پلیس در تشریح این خبر اظهار داشت: ارتقاء منزلت اجتماعی پلیس در سایه خدمت به مردم است و رفتار شایسته کارکنان در خدمت رسانی به مردم باعث کسب عزت برای نیروی انتظامی می‌شود.

وی طرح رمضان الکریم را نمونه‌ای از آتش به اختیار در عرصه فرهنگی ـ. اجتماعی در راستای تحقق منویات مقام معظم رهبری عنوان کرد و افزود: همگان باید نسبت به مشکلات جامعه حساس بوده و هر یک به وظایف ذاتی خود در راستای حل مشکلات دیگران، توجه داشته باشند.

فرمانده یگان‌های ویژه ناجا، در ادامه اجرای طرح “رمضان الکریم”را ضامن توفیقات پلیس در ارتقاء امنیت و آرامش جامعه دانست و خاطر نشان کرد:برنامه یگان ویژه برای ارتقاء امنیت اجتماعی پلیس؛ “جلب و جذب”همکاری مردم در سطوح مختلف است و در سالیان اخیر گرایش به این رویکرد، تعالی سازمانی و افزایش رضایت مردمی را به همراه داشته که عملیات “مردم یاری” در کمک به سیل زدگان، اربعین حسینی (ع)، اردو‌های جهادی و… نمونه‌هایی ازچهره مثبت و یار مهربان پلیس ویژه در بین آحاد جامعه است.

سردار کرمی تأکید کرد:رویکرد اجتماعی و حسن اعتماد مردم به پلیس نقطه قوت نیروی انتظامی در مأموریت‌های محوله بوده و باید از این فرصت برای مردمی کردن امنیت نهایت بهره را برده و از یگان‌های ویژه ناجا به عنوان پلیس ولایی، مردمی و انقلابی همراه با اقتدار اقدام کرد.

فرمانده یگان‌های ویژه ناجا ادامه داد:طرح رمضان الکریم یگان‌های ویژه ناجا با اقداماتی همچون برپایی ایستگاه صلواتی و پذیرایی از مردم مومن و روزه دار در اماکن پرتردد شهر‌های کشور، سرکشی و کمک رسانی مادی و معنوی به خانواده‌های نیازمند، عیادت از بیماران صعب العلاج، شرکت مستمر در مراسمات فرهنگی و معنوی پایگاه‌ها و مساجد در این ماه مبارک و. است.

سردار کرمی یاد آور شد: اجرای چنین طرح‌هایی ضمن بهره برداری معنوی همه کارکنان از فیوضات ماه مبارک رمضان؛ رویکرد اجتماعی و عملیات روانی موثری را به منظور افزایش سطح تعاملات بیش از پیش بین یگان‌های ویژه و مردم و نهاد‌های دیگر به منظور انجام بهینه ماموریت‌ها به همراه خواهد داشت.

وی در پایان خاطر نشان کرد: اجرای این طرح تا پایان ماه مبارک رمضان در سراسر کشور ادامه خواهد داشت و بی شک این رویکرد برگ زرین دیگری در کارنامه پلیس است.

 

منبع: میزان

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین نسخه روزنامه

آخرین نسخه روزنامه
خودروکارعصر تشکلصنعت کار