عصر خدماتسرویس دهی رایگان مترو همزمان با برگزاری مراسم روز قدس | عصر خدمات

سرویس دهی رایگان مترو همزمان با برگزاری مراسم روز قدس

مدیرعامل شرکت بهره برداری مترو در مورد سرویس دهی مترو در روز قدس، گفت: برای سهولت در تردد شهروندان و راهپیمایان این روز بزرگ، خدمات رسانی از ابتدای صبح روز جمعه، ۱۰ خردادماه ۹۸ تا پایان مراسم در خطوط یک، دو، سه، چهار، پنچ، شش و هفت متروی تهران و حومه به صورت رایگان خواهد بود.

به گزارش عصر خدمات، فرنوش نوبخت با اشاره به اینکه روز قدس نماد وحدت و اراده امت اسلامی در مقابل جنایات رژیم صهیونیستی در فلسطین، غزه و دیگر کشور‌های اسلامی است گفت: همزمان با روز قدس، میزان سرویس دهی در خط ۴ متروی تهران که در مسیر راهپیمایی قرار دارد، افزایش خواهد یافت.

وی افزود: فاصله حرکت قطار‌ها در این خط از ساعت ۹ صبح تا پایان مراسم از ۸ دقیقه به ۴ دقیقه کاهش می‌یابد؛ همچنین تمامی ایستگاه‌های خط ۴ متروی تهران به ویژه ایستگاه‌های میدان انقلاب اسلامی، تئاترشهر، شادمان، توحید، دکتر حبیب اله و استاد معین آماده ارائه خدمات مناسب به شهروندان خواهند بود.

نوبخت گفت: شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه آمادگی دارد تا در صورت نیاز برای سرویس دهی مناسب‌تر به شهروندان و مسافران، قطار‌های فوق‌العاده را به تمام خطوط اعزام کند.

 

منبع: میزان

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین نسخه روزنامه

آخرین نسخه روزنامه
خودروکارعصر تشکلصنعت کار