عصر خدماتآیین تکریم و معارفه مدیرعامل شرکت عملیات غیرصنعتی و خدمات صنایع پتروشیمی برگزار شد | عصر خدمات

آیین تکریم و معارفه مدیرعامل شرکت عملیات غیرصنعتی و خدمات صنایع پتروشیمی برگزار شد

آیین تکریم و معارفه مدیرعامل شرکت عملیات غیرصنعتی و خدمات صنایع پتروشیمی با حضور اعضای هیئت مدیره شرکت صنایع پتروشیمی خلیج فارس، اعضای هیئت مدیره و هیئت رئیسه شرکت عملیات غیرصنعتی و خدمات صنایع پتروشیمی برگزار شد.

به گزارش عصر خدمات، به نقل از روابط عمومی شرکت عملیات غیرصنعتی و خدمات صنایع پتروشیمی آیین تکریم و معارفه مدیرعامل این شرکت با حضور اعضای هیئت مدیره شرکت صنایع پتروشیمی خلیج فارس، اعضای هیئت مدیره و هیئت رئیسه شرکت عملیات غیرصنعتی و خدمات صنایع پتروشیمی برگزار شد.

در کارنامه کاری  آتش زمزم که با حکم ربیعی مدیرعامل شرکت صنایع پتروشیمی خلیج فارس به عنوان سرپرست شرکت عملیات غیرصنعتی منصوب شده است سوابقی همچون عضو هیئت مدیره و مدیرعاملی شرکت مهندسی جم صنعت کاران پتروشیمی جم، مدیرعامل شرکت توسعه صنایع فلات مرکزی ایران، عضو هیئت مدیره و قائم مقام هلدینگ صنعتی نیما، عضویت در اتاق بازرگانی و اتاق تعاون اصفهان به چشم می‌خورد.

 

جواد گلی رئیس روابط عمومی شرکت صنایع پتروشیمی خلیج فارس در ابتدای این مراسم با تقدیر از اقدامات صورت گرفته در سال‌های اخیر از سوی شرکت عملیات غیرصنعتی، پرورش کادر قوی و توسعه خدمات در زمان مدیریت غلامی را یکی از محاسن دوره مدیریت وی دانست و ابراز امیدواری کرد که با توجه به توانمندی  آتش زمزم مسیر موفقیت این مجموعه با شتاب بیشتری ادامه یابد.

 

همچنین  غلامی مدیرعامل سابق شرکت عملیات غیرصنعتی نیز در این آیین تمام موفقیت‌های حاصل شده را نتیجه تلاش‌های شبانه روزی کارکنان این شرکت و حمایت‌های مدیران صنعتی در منطقه و هلیدینگ خلیج فارس دانست و موفقیت‌های روز افزون شرکت عملیات غیرصنعتی با مدیریت آتش زمزم را آرزو کرد.

 

همچنین  آتش زمزم سرپرست شرکت عملیات غیرصنعتی و خدمات صنایع پتروشیمی در این مراسم ابراز امیدواری کرد که با بهره گیری از ظرفیت‌های موجود در این شرکت و همیاری مجموعه‌های صنعتی، ارائه خدمات نوین به کارکنان و خانواده شرکت‌های پتروشیمی منطقه در ابعاد مختلف محقق شود.

رحمتی معاون امور مجامع و شرکت‌های هلدینگ خلیج فارس از زحمات ۵ ساله  غلامی در شرکت عملیات غیرصنعتی تقدیر کرد و موفقیت‌های ایجاد شده را حاصل تلاش‌های مستمر وی و مجموعه همکاران در این شرکت دانست و با آرزوی موفقیت برای  آتش زمزم، بهره گیری از توانمندی‌های موجود و تلاش بی وقفه برای توسعه خدمات را امری ضروری دانست که با توجه به سوابق سرپرست جدید شرکت عملیات غیرصنعتی این امر را دور از ذهن ندانست.

گفتنی است که در پایان این مراسم حکم سرپرستی آتش زمزم به وی اهدا شد و شرکت صنایع پتروشیمی خلیج فارس و اعضای هیئت رئیسه شرکت عملیات غیرصنعتی با اهدا هدایایی از زحمات  غلامی تقدیر کردند.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین نسخه روزنامه

آخرین نسخه روزنامه
خودروکارعصر تشکلصنعت کار