عصر خدماتبالا بودن ضریب امنیت سیستم بلیت مترو | عصر خدمات

بالا بودن ضریب امنیت سیستم بلیت مترو

مدیرعامل شرکت بهره‌برداری متروی تهران و حومه ضریب امنیتی سیستم بلیط متروی تهران را بالا دانست و گفت: اگر فردی اقدام به چاپ پول تقلبی کند به این معنی نیست که امنیت پول ملی پایین است.

به گزارش عصر خدمات، در پی دستگیری فردی از سوی مأموران پلیس آگاهی متروی تهران که مدعی شده بود کارت بلیت مترو با اعتبار ۴۷ ساله دارد و آن را به قیمت ۳۰ میلیون تومان می‌فروشد، فرنوش نوبخت گفت: جعل بلیت به این معنا نیست که سیستم بلیت مترو امن نیست بلکه تقلبی بود که صورت گرفت و پلیس مترو با آن برخورد کرد. به طور حتم بلیت مترو برای استفاده مسافران ایمن و ضریب امنیتی آن بالا است.

وی ادامه داد: اگر فردی اقدام به چاپ پول تقلبی کند به این معنی نیست که امنیت پول ملی پایین است، همین نسبت را می‌توان در مورد جعل کارت بلیت مترو هم در نظر گرفت.

مدیرعامل شرکت بهره برداری مترو تهران و حومه در بخش دیگری از سخنان خود در مورد زیاد بودن سرفاصله قطارهای خط ۳ گفت: خط ۳ هیچ مشکلی ندارد اما با دو محدودیت مواجه است؛ محدودیت راه اندازی پایانه آزادگان و قطار. یک دلیل برای آنکه سرفاصله دو قطار حدود ۷ دقیقه است به عدم راه اندازی پایانه آزادگان مربوط است که یک‌سری محدودیت‌ها در این زمینه وجود دارد و همکاران ما درحال رفع آن هستند. با راه‌اندازی پایانه آزادگان و افزایش قطار تا پایان سال سرفاصله این خط کاهش پیدا خواهد کرد.

نوبخت همچنین با بیان اینکه ۷ رام قطار ترخیص شده از گمرک، آخرین ورژن AC نسل چهارم هستند،اظهارکرد: قطارهای جدید هر ماه به یکی از دو خطوط ۶ و ۷ وارد خواهند شد. درحال حاضر برنامه‌ای برای افزایش قطار خط ۳ وجود ندارد.

به گزارش شهرنوشت، مدیرعامل شرکت بهره برداری مترو تهران و حومه همچنین از احداث خروجی شمالی ایستگاه متروی میرزای شیرازی خبر داد و گفت: با توجه به مشکلات ملکی که این خروجی دارد، تا یک سال آینده به بهره برداری خواهد رسید.

 

منبع: ایسنا

انتهلی پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین نسخه روزنامه

آخرین نسخه روزنامه
خودروکارعصر تشکلصنعت کار