عصر خدماتلزوم بازگشایی خیابان ۱۷ شهریور توسط شهرداری تهران | عصر خدمات

رئیس کمیسیون حمل و نقل شورای شهر تهران تاکید کرد

لزوم بازگشایی خیابان ۱۷ شهریور توسط شهرداری تهران

رئیس کمیسیون حمل و نقل شورای شهر تهران در خصوص بازگشایی محور ۱۷ شهریور به شهردار تهران تذکر داد.

به گزارش عصر خدمات، محمد علیخانی در یکصد و چهل و نهمین جلسه علنی شورای اسلامی شهر تهران در تذکری در خصوص بازگشایی خیابان ۱۷ شهریور گفت: بازگشایی خیابان ۱۷ شهریور و اصلاحات و تأمین نظر شهروندان توسط بنده در تذکرات مختلفی در اسفند ماه ۹۶ و اردیبهشت سال گذشته مکرر تکرار شده است.

وی افزود: ائمه جماعات این محل و همچنین شهروندان به همراه کسبه پیگیری‌های زیادی را انجام دادند و حتی برای اعتراض مقابل درب شورا و شهرداری تهران آمدند. اما همچنان این موضوع بلاتکلیف مانده و پیگیری‌های مجددا توسط شهروندان و اعضای شورای شهر تهران بی نتیجه مانده است.

وی ادامه داد: جلسات متعددی توسط کمیسیون‌های فرهنگی و سایر کمیسیون‌ها برای بازگشایی این مسیر تشکیل شده و اعضای شورای شهر بازدیدهای زیادی از این محور داشتند. برای حل مشکلات شهروندان و بازگشایی محور تمام تلاش اعضا مؤثر نبوده و راه به جای نبرده است؛ لذا به شهردار تهران تذکر داده می‌شود که نسبت به اجرای مصوبات شورای شهر تهران و به ویژه اجرای این مصوبه به صورت جدی اقدامات لازم را انجام دهند.

این عضو شورای شهر تهران تاکید کرد: شهرداری منطقه ۱۲ باید خیابان مازندران به سمت ۱۷ شهریور را بازگشایی کنند و تردد اتوبوس‌ها و تاکسی از شمال به جنوب خیابان شهریور یعنی حد فاصل خیابان صفا تا میدان امام حسین (ع) برقرار شود و براساس مطالبه مردم منطقه باید بازگشایی کاربری فرهنگی و سینما در این محدوده در دستور کار قرار گیرد.

علیخانی ادامه داد: بیش از یک سال از تذکرات داده شده من می‌گذرد، اما متاسفانه در داخل شهرداری کارشکنی می‌شود و این موضوع موجب نارضایتی مردم شده است. لذا ریاست شورا باید این موضوع را بررسی کند و فردی که کارشکنی می‌کند صلاحیت ادامه کار را ندارد. قطعاً این موضوع آبروی شورای شهر تهران محسوب می‌شود.

 

منبع: ایسنا

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین نسخه روزنامه

آخرین نسخه روزنامه
خودروکارعصر تشکلصنعت کار