عصر خدماتاحداث پردیس سینمایی در شهرهای فاقد سینما | عصر خدمات

احداث پردیس سینمایی در شهرهای فاقد سینما

معاون عمران و توسعه امور شهری و روستایی وزیر کشور از امضای تفاهم نامه همکاری مشترک بین سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌های کشور و سازمان امور سینمایی و سمعی بصری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به منظور ساخت سالن سینما در شهرهای فاقد سالن خبر داد.

به گزارش عصر خدمات، مهدی جمالی‌نژاد ضمن اعلام خبر فوق گفت: موضوع این تفاهم نامه همکاری و استفاده از ظرفیت طرفین تفاهم نامه به منظور کمک به احداث پردیس سینمایی امید در شهرهای فاقد سالن سینما با مشارکت شهرداریها است.

وی افزود: در راستای ارتقای شاخص‌های فرهنگی و عمومی سازی دسترسی فرهنگی و به منظور کمک به احداث پردیس سینمایی امید در شهرهای فاقد سالن سینما در کشور، با مشارکت شهرداریها این تفاهم نامه امضاء شد.
جمالی نژاد با بیان اینکه در حدود هزار شهر کشور سینما وجود ندارد، ابراز امیدواری کرد که با اجرای مفاد این تفاهم نامه زمینه تماشای فیلم در سالن‌های سینما در تعداد بیشتری از شهرها برای مردم فراهم و سرانه‌های فرهنگی در شهرها افزایش یابد.

به گزارش روابط عمومی سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور، این تفاهم نامه در حاشیه همایش معاونان هماهنگی امور عمرانی استانداریها با حضور دکتر صالحی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی توسط مهدی جمالی نژاد، معاون عمران و توسعه امور شهری و روستایی وزیر کشور و رییس سازمان شهرداریها و دهیاریهای کشور و حسین انتظامی معاون وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی و رییس سازمان امور سینمایی و سمعی و بصری به امضاء رسید.

 

منبع: ایسنا

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

خودروکارعصر تشکلصنعت کار