عصر خدماتدر کرمانشاه کمبودی نداریم/در زمان اسکان اضطراری چادر در بین مردم توزیع می‌شود | عصر خدمات

در کرمانشاه کمبودی نداریم/در زمان اسکان اضطراری چادر در بین مردم توزیع می‌شود

مدیر روابط عمومی جمعیت هلال احمر کرمانشاه گفت:اسکان اضطراری در زمان بحران یکی از وظایف ذاتی جمعیت هلال احمر می‌باشد.

به گزاش عصر خدمات، میزان، با بالا رفتن اجاره بها و گرانی مسکن در کرمانشاه اخیرا اخباری درباره درخواست مردم از هلال احمر برای دریافت چادر جهت اسکان به گوش می‌رسد.

برای اطلاع از صحت و سقم این اخبار با محمد امین عزیزی، مدیر روابط عمومی جمعیت هلال احمر کرمانشاه، گفتگو کرد : اسکان اضطراری در زمان بحران یکی از وظایف ذاتی جمعیت هلال احمر می باشد، معمولا با توجه به موقعیت منطقه پس از بحران در صورتی که منازل مردم قابل سکونت نباشد، جمعیت هلال احمر اقدام‌ به برپایی چادر به صورت اردوگاه و یا با توجه به شرایط و صلاح دید مدیر بحران در منطقه بحران زده چادر توزیع می کند.

در کرمانشاه هیچ کمبودی نداریم

مدیر روابط عمومی جمعیت هلال احمر در استان کرمانشاه، در خصوص وضعیت انبار‌های هلال احمر توضیح داد: در کرمانشاه هیچ کمبودی نداریم، وضعیت انبار‌ها بسیار مناسب و به تازگی شارژ شده اند.

دولت در قالب هلال احمر خدمات بسیاری برای مردم انجام داده است

وی در ادامه درباره کمک‌هایی که به هلال احمر شد، افزود:کمک‌ها به هلال احمر به دو صورت انجام شد: یکی کمک خود دولت بود و دیگری کمک‌های مردمی که بیشتر از کمک‌های دولت بود، اما دولت در قالب هلال احمر خدمات بسیاری برای مردم انجام داده است. ناگفته نماند کمک‌هایی از طرف هنرمندان و سلبریتی‌ها برای مردم فرستاده شد که در بین مردم توزیع شد.

در حال حاضر نیرو‌های هلال احمر در منطقه هستند و خدمات درمانی و توزیع اقلامی که به هلال احمر برای مردم ارسال می‌شود را برعهده دارند.
محد امین عزیزی در بحث وضعیت سلامت پس از حادثه و ادامه حضور نیرو‌ها در منطقه بیان کرد:حیطه وظیفه هلال احمر ۷۲ ساعت تعیین شده است، اما وظیفه ذاتی هلال احمر کمک و خدمت رسانی به مردم نیازمند در حادثه و بحران است. در حال حاضر نیرو‌های هلال احمر در منطقه هستند و خدمات درمانی و توزیع اقلامی که به هلال احمر برای مردم ارسال می‌شود را برعهده دارند.

وی درباره وضعیت اقلام اهدایی در انبار‌های هلال احمر اظهار کرد: کمک‌های بین المللی طبق نیاز مردم توزیع و پخش شد و در حال حاضر هیچ کالا اهدایی در انبار‌ها موجود نیست.

 

منبع: میزان

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

خودروکارعصر تشکلصنعت کار