عصر خدماتحفظ جغرافیای کشور مدیون همت آزادگان و ایثارگران است | عصر خدمات

وزیر فرهنگ و ارشاد:

حفظ جغرافیای کشور مدیون همت آزادگان و ایثارگران است

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: در تاریخ 40 ساله پس از پیروزی انقلاب اسلامی، به پاس ایستادگی و جنگیدن مردان مرد میهن، حتی یک وجب از خاک و جغرافیای این سرزمین کم نشد و این افنخار را تنها مدیون آزادگان و ایثارگران در این دوران باید دانست.

به گزارش عصر خدمات، وزیر فرهنگ و ارشاد روز چهارشنبه در ششمین جشن ایثار که به مناسبت سالروز ورود سرافرازانه آزادگان به میهن در محل این وزارتخانه برگزار شد افزود: ایثارگران ایران اسلامی اعم از آزادگان و جانبازان و شهدای عزیز در طول تاریخ کشور و همچنین دوران دفاع مقدس نشان دادند که هویت و بقای این سرزمین هستند، ایثارگران خط اتصال پیروزمندانه و پرافتخار رزمندگان در هشت سال دوران دفاع مقدس هستند.
وی گفت: این افتخار به سادگی در اختیار ما قرار نگرفته است. در این مسیر ایثارگرانی پیشتاز بوده اند و باید کوشید و تلاش کرد تا فرهنگ ایثار و آزادگی و گذشت در جامعه نهادینه شود.
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی اظهار کرد: مسیر آبادانی ایران از طریق گسترش فرهنگ ایثار پیش می رود و برای حفظ منابع و منافع ملت و انقلاب نیاز است که از خود گذشت نشان دهیم و منافع جمعی را در نظر بگیریم.
وی تاکید کرد: هستند ایثارگرانی که تاریخ ساز شده اند، باید این افراد را الگوی خود قرار دهیم زیرا آنان چراغ راه مسیر آینده ما هستند.
در این مراسم با حضور امیر دریادار حبیب الله سیاری، معاون هماهنگ کننده ارتش جمهوری اسلامی از پنج آزاده سرافراز و رزمنده دوران دفاع مقدس شاغل در وزارت ارشاد با اهدای لوح تجلیل شد.

 

منبع: ایرنا

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین نسخه روزنامه

آخرین نسخه روزنامه
خودروکارعصر تشکلصنعت کار